Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00 oraz w piątek (20.10.) w godz. 10:00-19:00, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Bilety online na bilety.motorlublin.eu.
środa, 7 września 2016, 13:57

Jutro spotkanie zawodników Motoru z kibicami

IMG_9284Jutro o godzinie 14:00 w ośrodku „Kibice Razem Motor Lublin” przy ul. Noworybnej 3 na Starym Mieście odbędzie się spotkanie piłkarzy Motoru Lublin z kibicami.

Spotkanie będzie okazją do poznania zawodników Motoru, zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć, czy też uzyskania autografów. Kibice będą mogli również dowiedzieć się więcej o ośrodku „Kibice Razem Motor Lublin”, który otworzony został w dniu wczorajszym.

Podczas spotkania zakupić będzie można bilety na sobotni mecz ze Stalą Rzeszów, nabyć karnety na ostatnie 5 meczów domowych Motoru w rundzie jesiennej, a także zaopatrzyć się w klubowe gadżety. Będzie można też uzyskać szczegółowe informacje na temat nowych, cashbackowych Kartach Kibica Motoru Lublin, które będą wyrabiane na miejscu dla zainteresowanych osób.

Spotkanie odbędzie się w nowo otwartym ośrodku „Kibice Razem Motor Lublin” przy ul. Noworybnej 3 (Stare Miasto). Początek jutro (czwartek, 8 września) o godzinie 14:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców żółto-biało-niebieskich.


Wyświetl większą mapę

Komentarze