czwartek, 29 września 2016, 20:35

Lubelskie środowisko sportowe pomaga małej Amelce. Motor Lublin włącza się do akcji

Przedstawiciele lubelskiego środowiska sportowego podczas czwartkowej konferencji prasowej (fot. Tomasz Lewtak)

Przedstawiciele lubelskiego środowiska sportowego podczas czwartkowej konferencji prasowej (fot. Tomasz Lewtak)

W czwartkowe przedpołudnie w lubelskim Trybunale Koronnym odbyła się konferencja prasowa poświęcona zbiórce pieniędzy na leczenie małej Amelki Dobek, która walczy z siatkówczakiem – nowotworem złośliwym lewego oka.

W konferencji udział wzięli przedstawiciele lubelskiego środowiska sportowego, w tym reprezentanci Motoru Lublin, Górnika Łęczna, MKS Selgros Lublin, czy też Startu Lublin, a także Wiceprezydent Miasta Lublin – Krzysztof Komorski. Każdy z klubów sportowych przekazał na aukcje charytatywne wartościowe przedmioty: koszulki i piłki z autografami zawodników oraz zawodniczek, a także wiele innych gadżetów.

Motor Lublin włączył się do akcji poprzez przekazanie unikatowej koszulki z podpisami piłkarzy i sztabu szkoleniowego. Koszulka jest pierwszą jaka została wyprodukowana przez firmę MW Sport przed trwającym sezonem 2016/2017 III ligi i różni się od strojów, w których występują na co dzień zawodnicy Motoru rozmieszczeniem sponsorów oraz żółto-biało-niebieskich wzorów, co dodatkowo podnosi jej wartość.

Przekazane przedmioty, w tym także koszulkę Motoru wylicytować będzie można poprzez Bazarek Amelki Marzycielki, a także w trakcie koncertu charytatywnego, który odbędzie się 30 października br. na Uniwersytecie Przyrodniczym.

 
Do akcji pomocy małej Amelce włączyć się można również na kilka innych sposobów m.in. wpłacając pieniądze na podane niżej konto bankowe, licytując na Facebooku różne przedmioty (https://www.facebook.com/bazarekamelkimarzycielki/), czy też poprzez stronę siepomaga.pl (http://www.siepomaga.pl/amelia-dobek).

FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Bank BPH S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
tytułem: 29857 Amelia Dobek darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
 

 
Podczas środowego spotkania Motoru Lublin z Podhalem Nowy Targ na trybunach Areny Lublin wolontariusze zbierali do puszek pieniądze, które przekazane zostaną na leczenie Amelki. Serdecznie dziękujemy wszystkim kibicom, którzy zdecydowali się włączyć do akcji!
 

14483865_1196694230373782_635637937_n

 
Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z dzisiejszej konferencji prasowej.

Komentarze