poniedziałek, 3 października 2016, 17:51

Oddaj swój głos w Budżecie Obywatelskim 2017 na projekty Motoru Lublin

bo2017Trwa głosowanie w Budżecie Obywatelskim 2017. Zachęcamy do głosowania na projekty Motoru Lublin: M-99 i D-28.

Zagłosować może każdy mieszkaniec Lublina, który ukończył 16 lat. Głosy oddawać można w wyznaczonych w mieście miejscach (lista dostępna na stronie http://lublin.eu/mieszkancy/obywatelski-lublin/budzet-obywatelski) lub poprzez internet na stronie www.obywatelski.lublin.eu.

Głosując przez internet prosimy o oddanie swojego głosu na projekt D-28, natomiast na kartach papierowych – na projekty M-99 oraz D-28.

Głosowanie trwa do 10 października br. włącznie.

 
M-99: Baza szkoleniowa dla młodzieży – całoroczny orlik

Projekt obejmuje montaż hali pneumatycznej (powłoki ściennej) na boisku piłkarskim – orliku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 ul. Tumidajskiego 6a. Hala pneumatyczna umożliwiałaby prowadzenie całorocznych treningów na orliku, co miałoby niezwykle pozytywny wpływ szczególnie w perspektywie zajęć w zimie. Co więcej, realizacja takiego projektu byłaby unikatowym rozwiązaniem w skali piłkarskiego Lublina, który przyniósłby korzyści zarówno grupom młodzieżowym Motoru, jak również dzieciom uczęszczającym do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4.

 
D-28: Baza szkoleniowa dla młodzieży – boisko sportowe

Projekt obejmuje budowę boiska sportowego przy ul. Rusałki, przeznaczonego do treningów młodzieżowych grup Motoru Lublin. Ogrodzone boisko ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 95 m x 50 m oraz oświetleniem pozwoli na prowadzenie szerokiej gamy zajęć także w godzinach wieczornych wiosną i jesienią, gdy mamy do czynienia z wczesnym zachodem słońca. W ramach kolejnych projektów, boisko może ulec dalszej rozbudowie poprzez dobudowanie trybun, budynku klubowego z szatniami i łazienkami oraz parkingu. Docelowo miałoby tam powstać kompleksowe centrum treningowe dla dzieci i młodzieży rozpoczynających przygodę z piłką nożną.

 
https://www.facebook.com/Baza-szkoleniowa-dla-młodzieży-Motoru-Lublin-BO-2017-1765640970364132/

http://obywatelski.lublin.eu/

 
budzet-obywatelski-2017

Komentarze