czwartek, 6 października 2016, 13:22

Pralnia Higiena Partnerem Wspierającym Motoru Lublin

Pralnia HigienaNiezwykle miło jest nam poinformować, iż do grona Partnerów Wspierających Motoru Lublin dołączyła Pralnia Higiena mieszcząca się Tarasach Zamkowych.

Pralnia jako pierwsza w regionie, 5. w Polsce, wprowadziła dwa nowe procesy prania garderoby.

Green Earth – to technologia stosowana w najnowszej wersji agregatów chemicznych, która zapewnia zwiększone bezpieczeństwa w oddziaływaniu na środowisko, znakomita moc czyszcząca oraz doskonałe efekty prania. Nie powoduje żadnych odbarwień. Jego niska temperatura podczas czyszczenia jest idealna dla bardzo delikatnej odzieży. Znakomicie czyści odzież skórzaną, futra, jedwab, metaliczne oraz ręcznie wykonane włókna nie pozostawiając żadnych utrwalonych przez temperaturę plam i załamań i zagnieceń.

IBW – Idro Bio Wash – Technologia prania tkanin i skór w wodzie – jako alternatywa lub dopełnienie prania chemicznego. IBW to całkowita nowość na polskim rynku. Jest innowacyjna metodą prania wodnego, opracowana dla garderoby wykonanej ze wszystkich rodzajów tkanin i skór (za wyjątkiem skór licowych). Znakomite efekty usuwania brudu, miły zapach, miły dotyk oraz ekologia – to główne zalety wodnego systemu IBW

Ponadto, pralnia świadczy usługi prania wodnego, magiel oraz profesjonalne pranie i trzepanie dywanów.

Dodatkowo Pralnia Higiena jest podobnie jak Motor Lublin Partnerem w programie Lyoness. Co to oznacza? Oznacza to, że każdy kibic posiadający cashbackową Kartę Kibica Motoru Lublin robiąc pranie u naszego Partnera dostaje 3% cashbacku z wydanej kwoty.

 
Pralnia Higiena Sun
Tarasy Zamkowe
Unii Lubelskiej 2, Lublin
poziom -2

www.pralniahigiena.pl

Komentarze