czwartek, 6 października 2016, 18:54

Przynieś do klubu co najmniej 7 wypełnionych kart do głosowania – otrzymaj bilet na mecz z KSZO!

bo2017Każda osoba, która złoży w siedzibie klubu co najmniej 7 wypełnionych kart do głosowania w Budżecie Obywatelskim 2017 z głosami oddanym na projekty Motoru Lublin M-99 i D-28 będzie mogła otrzymać bezpłatny bilet na środowe spotkanie Motoru z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

Wypełnione karty składać można w siedzibie klubu na Arenie Lublin jutro (piątek, 7.10.) oraz w poniedziałek (10.10.) w godzinach 9:00-16:00.

Darmowy bilet otrzymać można będzie jedynie na sektory H (Ultras), I (Normalny) lub F2 (Rodzinny).

W Budżecie Obywatelskim 2017 zagłosować może każdy mieszkaniec Lublina, który ukończył 16 lat. Przypominamy, iż każda osoba może zagłosować tylko raz. W siedzibie klubu przyjmowane będą jedynie poprawnie wypełnione karty do głosowania.

Kartę do głosowania w formacie .pdf do własnego wydruku pobrać można tutaj.

 


 

W Budżecie Obywatelskim 2017 zagłosować może każdy mieszkaniec Lublina, który ukończył 16 lat. Głosy oddawać można w wyznaczonych w mieście miejscach (lista dostępna na stronie http://lublin.eu/mieszkancy/obywatelski-lublin/budzet-obywatelski) lub poprzez internet na stronie www.obywatelski.lublin.eu.

Głosując przez internet prosimy o oddanie swojego głosu na projekt D-28, natomiast na kartach papierowych – na projekty M-99 oraz D-28.

Głosowanie trwa do 10 października br. włącznie.

 
M-99: Baza szkoleniowa dla młodzieży – całoroczny orlik

Projekt obejmuje montaż hali pneumatycznej (powłoki ściennej) na boisku piłkarskim – orliku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 ul. Tumidajskiego 6a. Hala pneumatyczna umożliwiałaby prowadzenie całorocznych treningów na orliku, co miałoby niezwykle pozytywny wpływ szczególnie w perspektywie zajęć w zimie. Co więcej, realizacja takiego projektu byłaby unikatowym rozwiązaniem w skali piłkarskiego Lublina, który przyniósłby korzyści zarówno grupom młodzieżowym Motoru, jak również dzieciom uczęszczającym do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4.

 
D-28: Baza szkoleniowa dla młodzieży – boisko sportowe

Projekt obejmuje budowę boiska sportowego przy ul. Rusałki, przeznaczonego do treningów młodzieżowych grup Motoru Lublin. Ogrodzone boisko ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 95 m x 50 m oraz oświetleniem pozwoli na prowadzenie szerokiej gamy zajęć także w godzinach wieczornych wiosną i jesienią, gdy mamy do czynienia z wczesnym zachodem słońca. W ramach kolejnych projektów, boisko może ulec dalszej rozbudowie poprzez dobudowanie trybun, budynku klubowego z szatniami i łazienkami oraz parkingu. Docelowo miałoby tam powstać kompleksowe centrum treningowe dla dzieci i młodzieży rozpoczynających przygodę z piłką nożną.

Komentarze