Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00 oraz w piątek (20.10.) w godz. 10:00-19:00, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Bilety online na bilety.motorlublin.eu.
środa, 26 października 2016, 15:24

Konferencja prasowa „Ekstraklasy łączą siły” (wideo)

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej z udziałem prezesów klubów: Motoru Lublin, Górnika Łęczna, Startu Lublin, MKS Selgros Lublin oraz AZS UMCS Lublin, a także wiceprezydenta Miasta Lublin, Krzysztofa Komorskiego.

Spotkanie z przedstawicielami mediów odbyło się dzisiaj (26 października br.) w sali konferencyjnej Areny Lublin. Na konferencji przedstawiono założenia wspólnej współpracy pomiędzy klubami w zakresie udzielania zniżek na zakup biletów dla kibiców, którzy biorą udział w różnych wydarzeniach sportowych organizowanych w Lublinie.

Szczegóły dotyczące zniżek na bilety udzielanych przez Motor Lublin podane zostaną wraz z rozpoczęciem sprzedaży biletów na mecz z Orlętami Radzyń Podlaski (5 listopada br., godz. 19:00, Arena Lublin).

Komentarze