Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00 oraz w piątek (20.10.) w godz. 10:00-19:00, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Bilety online na bilety.motorlublin.eu.
piątek, 28 października 2016, 12:43

Ekstraklasy łączą siły!

dsc_4386Motor Lublin, Górnik Łęczna, TBV Start Lublin, MKS Selgros Lublin oraz Pszczółka AZS UMCS Lublin łączą siły i ruszają ze wspólnym projektem skierowanym do sympatyków sportu!

Porozumienie między klubami zakłada wspólną ofertę dla kibiców, współpracę w zakresie harmonogramu spotkań (w miarę możliwości pogodzenia terminów telewizyjnych) oraz wspólne działania w ramach społecznej odpowiedzialności klubów.

 
Pierwszy etap!

Pierwszy etap projektu to system preferencji cenowych, udzielanych kibicom, którzy chcieliby uczestniczyć w meczach kilku dyscyplin.

Mieszkańcy Lublina i województwa lubelskiego mają szeroki wybór imprez sportowych.
Każdy weekend to duża dawka wydarzeń, które wiążą się z zakupem biletów. Obecność na kilku wydarzeniach w miesiącu to czasami znacząca kwota w domowym budżecie. Dzięki wspólnej inicjatywie klubów teraz te wydarzenia możesz oglądać w preferencyjnych cenach.

 
Wejdź do gry!

System będzie funkcjonował już od najbliższego weekendu od meczu TBV START Lublin, który odbędzie się w piątek 28 października o godzinie 18:00 w hali GLOBUS. Aby wejść na to spotkanie korzystając z ustaleń programu należy okazać w kasie bilet z meczu Motoru Lublin, Górnika Łęczna, MKS Selgros lub Pszczółki AZS UMCS Lublin z sezonu 2016/2017.

Podobnie można wejść na sobotni mecz Górnika Łęczna ze Śląskiem Wrocław (sobota, 15:30, Arena Lublin) czy niedzielne spotkanie Pszczółek AZS UMCS Lublin z TS Ostrovia Ostrów Wlkp. (niedziela, 18:00, Hala MOSiR).

Zasada korzystania ze zniżki jest prosta: należy okazać bilet lub karnet z innej dyscypliny z bieżącego sezonu, wtedy kasjer będzie mógł sprzedać wejściówkę w preferencyjnej cenie. Jeden bilet tylko raz uprawnia do zniżki.

 
Ceny biletów w ramach programu Ekstraklasy łączą siły:

Górnik Łęczna – 10 zł
TBV Start Lublin – 10 zł
MKS Selgros Lublin – 10 zł
Pszczółka AZS UMCS Lublin – 5 zł

Motor Lublin – promocyjna cena wejściówki odpowiada cenie biletu ulgowego na wybrany sektor (promocja nie obowiązuje na sektorze VIP).

Sektory Ultras (H1, H2), Normalny (I3, I4), Rodzinny (F2):
– 7 zł w przedsprzedaży, 9 zł w dniu meczu.

Sektor Premium (F1, I5):
– 12 zł w przedsprzedaży, 15 zł w dniu meczu.

Komentarze