Kup bilet online Bilety do kupienia: online na stronie www.bilety.motorlublin.eu, w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6D i Placu Dworcowym 4 (całodobowo), w siedzibie klubu na Arenie Lublin
(w poniedziałek 22.05. w godz. 10:00-16:00 oraz we wtorek 23.05. w godz. 10:00-19:00), a także w dniu meczu w kasach biletowych Areny Lublin (od godz. 10:00).
Przypominamy, iż na mecze rozgrywane w ramach Pucharu Polski nie obowiązują karnety, które upoważniają do wstępu jedynie na spotkania ligowe!
wtorek, 15 listopada 2016, 09:50

Klasy Motoru Lublin w SP nr 44 w Lublinie

motor-lublinW związku z planowaną zmianą systemu edukacji Akademia Motor Lublin przygotowuje ofertę dla roczników 2004 i 2005 w postaci uruchomienia profesjonalnych profilowanych klas piłkarskich w Szkole Podstawowej nr 44 w Lublinie (ul. Tumidajskiego 6a).

Informacje wstępne:

1. Planowane klasy to VII i VI dla roczników 2004 i 2005.

2. Będą to całkiem nowe klasy. Klasy będą organizowane w oparciu o testy sprawnościowe tak jak miało to miejsce w poprzednich latach w gimnazjum. Pierwszeństwo w przyjęciu będą mieli zawodnicy Motoru i zawodnicy, którzy będą chcieli zmienić barwy klubowe na Motor Lublin.

3. Wychowawcami klas i nauczycielami wf będą nasi trenerzy, gdyż mają wtedy bieżący nadzór nad nauką i zachowaniem zawodników.

4. Szkoła na Tumidajskiego w miarę możliwości uruchomi zajęcia dodatkowe dla zawodników, aby zmiana szkoły poza walorem sportowym miała i edukacyjny (np. dodatkowe lekcje języków).

5. System nauczania będzie skorelowany z treningami w klubie.

6. Szkoła posiada salę, orlik, który może zostanie przykryty balonem na zimę oraz dostęp do zajęć na basenie. W przypadku zgody rodziców możliwe jest także, aby zawodnicy jeździli od razu na treningi na ul. Kresową Rapobusem.

7. Klasy będą wyposażane w sprzęt sportowy ze środków z dotacji Urzędu Miasta.

Więcej informacji wkrótce.

Komentarze