Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
wtorek, 22 listopada 2016, 11:20

Kolejna wizyta piłkarzy Motoru u podopiecznych Fundacji Aktywnej Rehabilitacji (zdjęcia)

Koniec rundy, to nie koniec pracy koordynatorów projektu Kibice Razem oraz piłkarzy Motoru Lublin. Razem z Krzysztofem Żukowskim, Kamilem Stachyrą, Marcinem Michotą, Damianem Szpakiem, Ivanem Dykyy’em, Michałem Paluchem oraz Michałem Kowalczykiem koordynatorzy odwiedzili w zeszłym tygodniu podopiecznych Fundacji Aktywnej Rehabilitacji na zajęciach sportowych.

Po wspólnej rozgrzewce dzieci rozegrały mecze piłki nożnej, a zawodnicy Motoru mogli się tym razem sprawdzić w roli sędziów piłkarskich. Walka w meczach była zacięta, ale nikomu uśmiech nie schodził z twarzy. Zajęcia zakończyły się wspólnymi zdjęciami oraz rozdawaniem autografów.

Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w zajęciach i wsparcie ze strony klubu.

Kibice Razem Motor Lublin

 
Poniżej przedstawiamy fotorelację z tego wydarzenia. Zdjęcia udostępnił ośrodek Kibice Razem Motor Lublin.

Komentarze