środa, 23 listopada 2016, 12:05

W sobotę Motor zagra z Legią Warszawa, uczestnikiem Młodzieżowej Ligi Mistrzów

Po raz ostatni Motor zwyciężył w rozgrywkach CLJ przed miesiącem, wygrywając z Neptunem Końskie (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Po raz ostatni Motor zwyciężył w rozgrywkach CLJ przed miesiącem, wygrywając z Neptunem Końskie (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Już najbliższą sobotę na bocznym boisku Areny Lublin drużyna Motoru zmierzy się z Legią Warszawa w ramach 17. kolejki Centralnej Ligi Juniorów.

Legia Warszawa, aktualny Mistrz Polski Juniorów jest liderem grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów. Motor Lublin z kolei, z dorobkiem 23 punktów po 16 meczach ligowych zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli, tracąc do Legii 18 „oczek”.

W poprzedniej kolejce warszawianie wygrali wysoko z Resovią, pokonując na wyjeździe drużynę z Podkarpacia 6:0, natomiast Motor zremisował w Krakowie z miejscową Cracovią 3:3 po bramkach Olafa Martynka, Przemysława Koszela i Szymona Kamińskiego.

Młodzi zawodnicy z Warszawy, oprócz gry w Centralnej Lidze Juniorów występują także w rozgrywkach Młodzieżowej Ligi Mistrzów, w której mierzą się z drużynami Sportingu Lizbona, Realu Madryt i Borussii Dortmund. Po 5 rozegranych spotkaniach Legia zajmuje aktualnie 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 2 punktów, zdobytych w meczach ze Sportingiem (2:2 w Lizbonie) i Borussią (3:3 w Dortmundzie).

Mecz Motoru Lublin z Legią Warszawa rozegrane zostanie w najbliższą sobotę (26 listopada br.) o godzinie 12:00 na bocznym boisku Areny Lublin. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie. Wstęp wolny.

Komentarze