Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00 oraz w piątek (20.10.) w godz. 10:00-19:00, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Bilety online na bilety.motorlublin.eu.
wtorek, 3 stycznia 2017, 16:31

Jacek Magnuszewski żegna się z Motorem

Jacek Magnuszewski objął zespół Motoru w sierpniu ubiegłego roku (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Jacek Magnuszewski objął zespół Motoru w sierpniu ubiegłego roku (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Jacek Magnuszewski nie jest już szkoleniowcem pierwszej drużyny Motoru Lublin. Umowa z trenerem została w dniu dzisiejszym rozwiązana za porozumieniem stron.

Jacek Magnuszewski objął drużynę Motoru w sierpniu ubiegłego roku zastępując na stanowisku trenera Tomasza Złomańczuka. W roli szkoleniowca poprowadził żółto-biało-niebieskich w 14 meczach ligowych (bilans meczów: 6 zwycięstw, 4 remisy, 5 porażek) oraz 1 spotkaniu pucharowym (zwycięstwo z Powiślakiem Końskowola w 1/4 finału Lubelskiego Pucharu Polski).

Serdecznie dziękujemy trenerowi Magnuszewskiemu za dotychczasową pracą w roli szkoleniowca żółto-biało-niebieskich, równocześnie życząc wielu sukcesów w dalszej karierze trenerskiej.

Komentarze