piątek, 20 stycznia 2017, 20:22

Jutro pierwszy sparing Motoru Lublin

Sparing z Lewartem Lubartów rozegrany zostanie na bocznym boisku Areny Lublin (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Sparing z Lewartem Lubartów rozegrany zostanie na bocznym boisku Areny Lublin (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Już jutro o godzinie 16:00 rozpocznie się pierwszy w tym roku mecz kontrolny Motoru Lublin. Na bocznym boisku Areny Lublin żółto-biało-niebiescy podejmować będą IV-ligowy Lewart Lubartów.

Mecz z Lewartem będzie pierwszym z serii 8 sparingów, które Motor rozegra w przeciągu kilku najbliższych tygodni. Poza drużyną z Lubartowa, Motorowcy zmierzą się w najbliższym czasie także z Lublinianką (IV liga), Polonią Warszawa (II liga), Stalą Stalowa Wola (II liga), KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (III liga), Podlasiem Biała Podlaska (III liga), Chełmianką (IV liga) oraz Siarką Tarnobrzeg (II liga).

Zanim jednak pierwsze jedenastki Motoru i Lewartu wybiegną na sztuczną murawę bocznego boiska Areny Lublin, na tym samym boisku swój mecz sparingowy rozegrają wcześniej młodzi Motorowcy, którzy przygotowują się do startu rundy wiosennej Centralnej Ligi Juniorów. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Tomasza Jasika będzie występujący na co dzień w lubelskiej IV lidze POM Piotrowice. Początek tego meczu o godzinie 10:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na oba spotkania. Szczegółowy plan sparingów znaleźć można na stronie http://motorlublin.eu/sparingi/.

Komentarze