Kup bilet online Bilety do kupienia: online na stronie www.bilety.motorlublin.eu, w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6D i Placu Dworcowym 4 (całodobowo), w siedzibie klubu na Arenie Lublin
(w poniedziałek 22.05. w godz. 10:00-16:00 oraz we wtorek 23.05. w godz. 10:00-19:00), a także w dniu meczu w kasach biletowych Areny Lublin (od godz. 10:00).
Przypominamy, iż na mecze rozgrywane w ramach Pucharu Polski nie obowiązują karnety, które upoważniają do wstępu jedynie na spotkania ligowe!
środa, 25 stycznia 2017, 11:10

Sparingowe Derby Lublina już dzisiaj. Motor zagra z Lublinianką

W pierwszym meczu sparingowym Motor pokonał Lewart Lubartów 4:0 (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W pierwszym meczu sparingowym Motor pokonał Lewart Lubartów 4:0 (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Dzisiaj o godzinie 18:00 na bocznym boisku Areny Lublin rozpocznie się drugi w tym roku mecz kontrolny Motoru. Przeciwnikiem żółto-biało-niebieskich będzie KS Lublinianka.

KS Lublinianka w obecnym sezonie występuje w rozgrywkach lubelskiej IV ligi. Po rundzie jesiennej drużyna zajmuje w ligowej tabeli 11. miejsce z dorobkiem 19 punktów po 17 spotkaniach (bilans meczów: 5 zwycięstw, 4 remisy, 8 porażek).

Po raz ostatni Motor zmierzył się z Lublinianką w sierpniu ubiegłego roku, kiedy to na stadionie przy ul. Leszczyńskiego 19 rozegrany został mecz kontrolny pomiędzy obiema drużynami. Górą w tamtym spotkaniu byli żółto-biało-niebiescy, którzy po bramce Piotra Piekarskiego wygrali 1:0.

O tym, kto to zwycięży w dzisiejszych Derbach Lublina przekonamy się już wieczorem. Mecz sparingowy Motor Lublin – KS Lublinianka rozpocznie się o 18:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na boczne boisko Areny Lublin.

Komentarze