Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
poniedziałek, 30 stycznia 2017, 10:11

19. urodziny Szymona Kamińskiego

Szymon Kamiński podczas listopadowego meczu z Legią Warszawa w Centralnej Lidze Juniorów (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Szymon Kamiński podczas listopadowego meczu z Legią Warszawa w Centralnej Lidze Juniorów (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W dniu dzisiejszym swoje 19. urodziny obchodzi pomocnik Motoru Lublin, Szymon Kamiński.

Z tej okazji, w imieniu kolegów z drużyny, sztabu szkoleniowego, pracowników klubu oraz wszystkich kibiców Motoru Lublin składamy Szymonowi najserdeczniejsze życzenia urodzinowe: dużo szczęścia, zdrowia, samych zwycięskich meczów w żółto-biało-niebieskich barwach oraz wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Sto lat Szymon!

Komentarze