sobota, 11 lutego 2017, 10:46

Sparing z liderem III ligi. Motor zmierzy się z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

W rozegranym jesienią w Lublinie meczu ligowym górą byli goście z Ostrowca, którzy pokonali Motor 1:0 (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W rozegranym jesienią w Lublinie meczu ligowym górą byli goście z Ostrowca, którzy pokonali Motor 1:0 (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Motor Lublin rozegra dzisiaj w Ostrowcu Świętokrzyskim mecz kontrolny z drużyną lidera tabeli III ligi, miejscowym KSZO.

Motor swój ostatni sparing rozegrał przed dwoma tygodniami, mierząc się na wyjeździe ze stołeczną Polonią. W ubiegły weekend zimowa aura uniemożliwiła rozegranie spotkań ze Stalą Stalowa Wola (sparing odwołany przez drużynę ze Stalowej Woli), Górnikiem II Łęczna oraz Podlasiem Biała Podlaska (mecze odwołane z powodu złego stanu boiska w Łęcznej). Dzisiaj, pomimo niskiej temperatury, pogoda nie powinna już jednak przeszkodzić zawodnikom w rozegraniu meczu kontrolnego, który odbędzie się na boisku w Ostrowcu Świętokrzyskim.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski to aktualny lider rozgrywek III ligi gr. IV. Drużyna prowadzona obecnie przez Dariusza Pietrasiaka, który w grudniu ubiegłego roku zastąpił na stanowisku trenera pierwszego zespołu Tadeusza Krawca, zgromadziła w rundzie jesiennej 35 punktów (bilans meczów: 11 zwycięstw, 2 remisy, 3 porażki). Wśród drużyn pokonanych jesienią przez ostrowian, znalazł się także Motor Lublin. W rozegranym 12 października 2016 roku w Lublinie meczu ligowym KSZO zwyciężyło 1:0 po bramce Łukasza Jamroza.

Czy w dzisiejszym sparingu Motor zrewanżuje się KSZO za jesienną porażkę? O tym przekonamy się już niebawem. Początek meczu kontrolnego Motor Lublin – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski o godzinie 11:00.

Komentarze