Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00 oraz w piątek (20.10.) w godz. 10:00-19:00, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Bilety online na bilety.motorlublin.eu.
piątek, 17 lutego 2017, 14:13

Zakończenie współpracy z Karolem Herdą

Karol Herda z jednym z bramkarzy Motoru Lublin, Piotrem Piotrowskim (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Karol Herda z jednym z bramkarzy Motoru Lublin, Piotrem Piotrowskim (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W zbliżającej się rundzie wiosennej w sztabie szkoleniowym Motoru zabraknie Karola Herdy, który pełnił funkcję trenera bramkarzy żółto-biało-niebieskich.

Karol Herda do Motoru trafił w lipcu 2013 roku, kiedy to dołączył do sztabu szkoleniowego ówczesnego trenera żółto-biało-niebieskich, Przemysława Delmanowicza. Po sześciu kolejkach ligowych nowym szkoleniowcem Motoru został Robert Kasperczyk, który postanowił zrezygnować z usług Herdy. Pod koniec sezonu 2013/2014 Kasperczyk zastąpiony został przez Mariusza Sawę, który to ponownie włączył Herdę do sztabu trenerskiego Motoru Lublin. Od sezonu ligowego 2014/2015 Karol Herda nieprzerwanie pracował z bramkarzami Motoru, współpracując z kolejnymi szkoleniowcami: Dominikiem Nowakiem, Tomaszem Złomańczukiem, Jackiem Magnuszewskim oraz w ostatnich tygodniach z Marcinem Sasalem.

Dziękujemy serdecznie Karolowi za lata pracy w naszym klubie oraz włożony wysiłek w szkolenie bramkarzy Motoru, równocześnie życząc wielu sukcesów w dalszej pracy trenerskiej.

Komentarze