środa, 1 marca 2017, 19:32

Ruszyła internetowa sprzedaż karnetów na rundę wiosenną 2017!

karnety grafikaRozpoczęła się sprzedaż karnetów na mecze Motoru rozgrywane w rundzie wiosennej 2017 na Arenie Lublin.

Karnety, które obowiązywać będą na wszystkie domowe mecze ligowe Motoru Lublin (7 spotkań) nabywać można obecnie za pośrednictwem strony internetowej:

 

www.bilety.motorlublin.eu

 

Stacjonarna sprzedaż karnetów w Lombardach Amsterdam oraz siedzibie klubu uruchomiona zostanie w najbliższych dniach.

Informujemy, iż przy zakupie karnetu nie jest wymagana Karta Kibica Motoru Lublin. Osoby, które nie posiadają karty otrzymują papierowy karnet (przy zakupie przez internet karnet przesyłany jest mailowo w formacie .pdf do własnego wydruku), który umożliwia wejście na wszystkie mecze. Osobom, które posiadają Kartę Kibica Motoru Lublin, karnet dodatkowo wgrywany jest automatycznie na kartę, której używać można do wejścia na stadion.

 
Cennik karnetów:

karnety wiosna 2017

Karnety obowiązują na wszystkie domowe mecze ligowe Motoru Lublin (7 spotkań), które rozegrane będą w rundzie wiosennej III ligi sezonu 2016/2017 na Arenie Lublin.

Karnet ulgowy przysługuje kobietom, dzieciom i młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom.

Osoby powyżej 70 roku życia oraz dzieci do lat 13. roku życia* mogą zakupić karnet na dowolny sektor (poza sektorami Premium i VIP) za 6 zł.

* – dzieci do lat 13 wchodzą na stadion tylko pod opieką osób dorosłych.

Osoby niepełnosprawne (o znacznym stopniu niepełnosprawności – dawna I grupa) wchodzą na stadion bezpłatnie (oprócz sektora Premium i VIP), jednak uprzednio muszą odebrać darmowy karnet w siedzibie klubu.

Karnet VIP – w cenie karnetu poczęstunek w sali restauracyjnej strefy VIP oraz piwo marki Perła.

Przypominamy, iż na mecze towarzyskie i mecze rozgrywane w ramach Pucharu Polski nie obowiązują karnety, które upoważniają do wstępu jedynie na spotkania ligowe!

 

arena wiosna 2017


Wyświetl większą mapę

Tagi:
Komentarze