Kup bilet online Bilety do kupienia: online na stronie www.bilety.motorlublin.eu, w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6D i Placu Dworcowym 4 (całodobowo), w siedzibie klubu na Arenie Lublin
(w poniedziałek 22.05. w godz. 10:00-16:00 oraz we wtorek 23.05. w godz. 10:00-19:00), a także w dniu meczu w kasach biletowych Areny Lublin (od godz. 10:00).
Przypominamy, iż na mecze rozgrywane w ramach Pucharu Polski nie obowiązują karnety, które upoważniają do wstępu jedynie na spotkania ligowe!
czwartek, 9 marca 2017, 18:45

Atrakcje dla dzieci na sektorze Rodzinnym na meczu z Cosmosem

Na meczach Motoru na Arenie Lublin pojawiają się całe rodziny, również z najmłodszymi dziećmi (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Na meczach Motoru na Arenie Lublin pojawiają się całe rodziny, również z najmłodszymi dziećmi (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Na jutrzejszy mecz z Cosmosem Nowotaniec klub przygotował kilka atrakcji dla wszystkich dzieci, które pojawią się na sektorze Rodzinnym (F2).

Dla dzieci, które przyjdą z rodzicami na jutrzejszy mecz żółto-biało-niebieskich z Cosmosem Nowotaniec (10 marca br., godz. 19:00) klub przygotował atrakcje mające urozmaicić najmłodszym czas spędzony na Arenie Lublin, w tym jedną dużą, miękką, pluszową, z którą będzie można zrobić sobie wspólne zdjęcie! Serdecznie zapraszamy więc całe rodziny na jutrzejsze spotkanie Motoru!

Ceny biletów na sektor F2 sprawdzić można na stronie www.motorlublin.eu/bilety.

Przykładowo: koszt biletów na jeden mecz dla rodziców z dwójką dzieci do 18. roku życia to tylko 17 zł (wejściówki zakupione w przedsprzedaży)!

Komentarze