Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00 oraz w piątek (20.10.) w godz. 10:00-19:00, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Bilety online na bilety.motorlublin.eu.
poniedziałek, 13 marca 2017, 15:17

Drużyna Motoru Lublin w Podziemiach Browaru Perła (zdjęcia)

W ubiegłym tygodniu drużyna Motoru Lublin odwiedziła mieszczące się przy ul. Bernardyńskiej Podziemia Browaru Perła. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej wizyty.

Browar Perła przy ulicy Bernardyńskiej to zabytek lubelskiego przemysłu – zmodernizowany dawny klasztor i kościół Ojców Reformatów, w którym w latach 1846-2001 produkowano piwo. W 2014 roku chcąc tchnąć nowe życie w pomieszczenia poprodukcyjne, udostępniono do zwiedzania Podziemia Browaru Perła. Podróżując po ich zakamarkach można poznać bogatą historię tego miejsca, wydarzenia i postaci z nim związane oraz dowiedzieć się, jak przebiega proces produkcji i z jakich składników powstaje piwo. Doskonałym zwieńczeniem zwiedzania jest degustacja w wyjątkowej sali, będącej dawną leżakownią Browaru.

Więcej informacji na temat Podziem Browaru Perła znaleźć można na stronie:
www.perla.pl/podziemiabrowaru

fot. Tomasz Lewtak

Tagi:
Komentarze