środa, 15 marca 2017, 17:10

Grzegorz Palczewski Niezależny Doradca Finansowy pierwszym Członkiem Klubu 100 Motoru Lublin

Grzegorz PalczewskiNiezależny Doradca Finansowy Grzegorz Palczewski jako pierwszy dołączył do grona Klubu 100 Motoru Lublin.

Grzegorz Palczewski Niezależny Doradca Finansowy – zajmuje się doradztwem w zakresie: kredytów, ubezpieczeń, nieruchomości. Ideą jego działalności jest współpraca z jak największą liczbą instytucji finansowych, aby w sposób niezależny przedstawić najlepszą ofertę dla każdego klienta lub firmy.

– Dodatkowo oprócz świadczenia usług doradczych, uczestniczę w projektach społecznościowych, które zwiększają korzyści dla moich klientów. Do takich działań należy wsparcie sponsorskie, którego udzielam klubowi Motor Lublin. Każdy fan i sympatyk klubu, mieszkaniec Lublina czy firma działająca na terenie Lublina może bezpłatnie skorzystać z moich usług. Oprócz otrzymania najlepszej oferty kredytu, ubezpieczenia i nieruchomości – wspierasz rozwój lubelskiego klubu Motor Lublin. Z dumą opisuję współpracę z klubem oraz systemem Lyoness, dzięki której część swojego wynagrodzenia od instytucji finansowej przekazuję w formie zwrotu dla posiadacza karty – klienta, a z części wspieram klub piłkarski Motor Lublin – mówi Grzegorz Palczewski.

Potrzebujesz kredytu? Masz kredyt, ale chcesz obniżyć jego koszty? Zamierzasz kupić mieszkanie? Posiadasz ubezpieczenia, ale nie wiesz czy są korzystne? Potrzebujesz nowych ubezpieczeń? Skontaktuj się z Niezależnym Doradcą Finansowym Grzegorzem Palczewskim – na bezpłatnym spotkaniu będziesz mógł omówić wszystkie możliwości. W takim układzie odniesiesz same korzyści.

 
Grzegorz Palczewski
Niezależny Doradca Finansowy

tel. 511 790 810
e-mail: g.palczewski@gmail.com

Komentarze