środa, 15 marca 2017, 18:01

Transmisja na żywo z meczu JKS 1909 Jarosław – Motor Lublin w Perła Sport Pubie!

Perła Sport PubSerdecznie zapraszamy w sobotnie popołudnie do Perła Sport Pubu na transmisję z meczu JKS 1909 Jarosław – Motor Lublin.

Wszystkich pełnoletnich kibiców Motoru Lublin, którzy nie będą mogli wspierać naszej drużyny z trybun jarosławskiego stadionu, serdecznie zapraszamy w sobotę do nowo otwartego Perła Sport Pubu na transmisję na żywo ze spotkania JKS 1909 Jarosław – Motor Lublin (18 marca br., godz. 15:00). Rezerwacji stolików dokonywać można pod numerem telefonu +48 667 882 579.

Perła Sport Pub to miejsce stworzone z miłości do piwa i jedzenia. Połączenie sportowego ducha stadionu i wyjątkowego wnętrza tworzy przestrzeń, gdzie każdy będzie mógł przeżyć sportowe emocje w towarzystwie najlepszego lubelskiego piwa. To miejsce, gdzie można obejrzeć transmisje na żywo z najważniejszych wydarzeń sportowych, wyjazdowych rozgrywek lubelskich drużyn oraz imprez na stadionie Arena Lublin.

Niewątpliwym atutem pubu jest jego wyjątkowa kuchnia – karta opracowana z myślą o fanach sportu, złożona z dań przygotowywanych z wykorzystaniem nowoczesnych technik kulinarnych. Znaleźć w niej można buły i gofry przygotowywane z dodatkami gotowanymi metodą sous-vide i najnowszą technologią Mylar Cook, dzięki którym pozostają delikatne i zachowuje swoją idealną konsystencję.

Na co dzień designerskie wnętrze Perła Sport Pubu zapewnia doskonałe warunki do spotkań towarzyskich i rozmów handlowych. Organizacji w tym miejscu biznesowego lunchu sprzyjają dogodny dojazd, ogromny bezpłatny parking wokół największego lubelskiego stadionu oraz szybki internet dostępny w lokalu.

Lokal jest czynny od poniedziałku do niedzieli od 12 do 24.

 
PUB-SPORTOWY-PERŁA_7-marca-2

PUB-SPORTOWY-PERŁA_7-marca-8

Perła Sport Pub
Stadion Arena Lublin
ul. Stadionowa 1
20-001 Lublin

tel: +48 667 882 579
e-mail: perlasportpub@perla.pl

www.perlasportpub.pl

Komentarze