poniedziałek, 20 marca 2017, 19:42

Kolejni Członkowie w Klubie 100 Motoru Lublin!

klub 100 grafikaJest nam niezmiernie miło poinformować, iż Klub 100 Motoru Lublin powiększył się o kolejnych Członków. Od dzisiaj Motor Lublin wspierać będą firmy: Premium Energia i Multikredyt, a także – jako osoba prywatna – Pan Paweł Maćkiewicz.

Premium Energia to przedsiębiorstwo zajmujące się obniżaniem kosztów zużycia energii oraz pomaganiem swoim klientom w modernizacji systemów jej pozyskiwania. Celem firmy jest kompleksowa obsługa klienta biznesowego oraz indywidualnego na terenie całej Polski w zakresie optymalizacji kosztów energii. Więcej o firmie na stronie www.premium-energia.pl.

Multikredyt od początku swojej działalności jest firmą doradztwa i pośrednictwa finansowego. Multikredyt współpracuje z największymi bankami i instytucjami finansowymi tak aby dysponować najkorzystniejszymi rozwiązaniami i najlepszymi produktami dla swoich klientów. Więcej o firmie na stronie www.multi-kredyt.com.pl.

Pan Paweł Maćkiewicz to pierwsza osoba prywatna, która zdecydowała się na wsparcie Motoru Lublin dołączając do Klubu 100. Pan Paweł otrzymał dzisiaj w siedzibie klubu koszulkę Motoru, kartę kibica oraz karnet na mecze drużyny żółto-biało-niebieskich, które zostały wręczone przez Prezesa Zarządu Motoru Lublin, Leszka Bartnickiego.

Pan Paweł Maćkiewicz oraz Prezes Zarządu Motoru Lublin, Leszek Bartnicki (fot. Tomasz Lewtak)

Pan Paweł Maćkiewicz oraz Prezes Zarządu Motoru Lublin, Leszek Bartnicki (fot. Tomasz Lewtak)

Serdecznie dziękujemy obu firmom oraz Panu Pawłowi za dołączenie do Klubu 100 Motoru Lublin! Równocześnie zapraszamy wszystkie inne przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne do wsparcia klubu w podobny sposób. Szczegółowe informacje na temat Klubu 100 Motoru Lublin znaleźć można na stronie www.motorlublin.eu/klub-100.

Tagi:
Komentarze