środa, 22 marca 2017, 20:09

Zawodnicy Motoru z wizytą w lubelskich przedszkolach (zdjęcia)

W ubiegłym tygodniu piłkarze Motoru Lublin rozpoczęli cykl wizyt w lubelskich placówkach wychowania przedszkolnego.

Głównymi celami wizyt zawodników Motoru w przedszkolach są: promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci, rozbudzenie zainteresowania sportem, a także pokazanie, że każde, nawet najmłodsze dziecko może trenować piłkę nożną i w przyszłości zostać zawodowym piłkarzem.

W przeciągu ostatnich 7 dni zawodnicy Motoru odwiedzili 6 placówek:
– Przedszkole nr 49 (ul. Pana Balcera 11);
– Przedszkole nr 36 (ul. Konrada Wallenroda 4);
– Przedszkole nr 76 (ul. Paderewskiego 12);
– Przedszkole nr 63 (ul. Szmaragdowa 22);
– Przedszkole nr 25 (Al. Warszawska 37A);
– Przedszkole nr 73 (ul. Uśmiechu 5).

Podczas każdego ze spotkań zawodnicy Motoru opowiadali małym kibicom o swojej przygodzie ze sportem oraz o tym, jak wygląda zwykły dzień piłkarza. Same dzieci bardzo chętnie i bez skrępowania zadawały również zawodnikom ciekawe pytania dotyczące ich zawodu. W trakcie wizyt maluchy miały możliwość spróbowania swoich sił w strzelaniu rzutów karnych, które bronione były przez misia Benka oraz samych zawodników. Za każdym razem nie obywało się także bez wspólnych zdjęć oraz drobnych upominków, które wręczane były dzieciom na końcu każdego ze spotkań. Piłkarze Motoru zachęcali również najmłodsze dzieci do rozpoczęcia treningów w Piłkarskim Przedszkolu Motoru Lublin, które jest pierwszym etapem szkolenia w Akademii Piłkarskiej klubu.

Piłkarskie Przedszkole Motoru Lublin, to zajęcia z zakresu piłki nożnej dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Projekt ma charakter egalitarny (dla wszystkich), a jego głównym celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie.

Więcej informacji na temat Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin znaleźć można na stronie www.motorlublin.eu/pilkarskie-przedszkole-motoru-lublin.

Wszystkie przedszkola, które zainteresowane są wizytą naszych piłkarzy w swoich placówkach prosimy o kontakt mailowy na adres sekretariat@motorlublin.eu, bądź też telefoniczny pod numerem 519 519 276 w godzinach pracy klubu (w dni robocze w godz. 9:00-17:00).

 


  
Przedszkole Nr 36 (ul. Konrada Wallenroda 4)

 
Przedszkole Nr 63 (ul. Szmaragdowa 22)

 
Przedszkole Nr 25 (Al. Warszawska 37A)

 
Przedszkole Nr 73 (ul. Uśmiechu 5)

Komentarze