Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - codziennie w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz we wtorek 29.05 w godz. 9:30-18:30, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
środa, 5 kwietnia 2017, 12:20

Nowi Członkowie Klubu 100 Motoru Lublin!

Klub 100 firmyJest nam niezmiernie miło poinformować, iż Klub 100 Motoru Lublin powiększył się o kolejnych Członków, którymi są: Power Energy Continental, Kancelaria Radców Prawnych Gołąb Okoniewski Ciesielski, Team Work, Grupa Ochrony Biznesu oraz Robert Persona.

Kancelaria Radców Prawnych Gołąb Okoniewski Ciesielski zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę prawną prowadzoną przez zespół kompetentnych i godnych zaufania prawników. Kancelaria świadczy usługi zarówno na rzecz podmiotów gospodarczych – w szczególności stałą obsługę prawną, jak i na rzecz klientów indywidualnych. Specjalizacja kancelarii obejmuje prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo gospodarcze, prawo handlowe, prawo karne, karnoskarbowe i prawo wykroczeń, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, postępowania sądowe i administracyjne, prawo upadłościowe, a także szeroko rozumiane prawo nieruchomości. Więcej informacji o kancelarii na stronie www.radcaprawny.pro.

Team Work to nowoczesna firma oferująca usługi organizacji zatrudnienia pracowników tymczasowych, rekrutacji, outsourcingu i optymalizacji kosztów zatrudnienia. Założona w 2013 roku agencja zatrudnienia jest prężnie rozwijającą się firmą podejmującą się kreowania innowacyjnych rozwiązań. Powstała w skutek połączenia pasji związanych z zarządzeniem zasobami ludzkimi oraz doświadczenia w leasingu pracowniczym. Więcej o firmie na stronie www.team-work.pl.

Grupa Ochrony Biznesu zaistniała na rynku jako samodzielny podmiot gospodarczy w kwietniu 2007 roku. Firma wykonuje działalność gospodarczą w zakresie usług ochrony osób i mienia na podstawie koncesji wydanej przez MSWiA. GOB zajmuje się ochroną imprez masowych, szkoleniami strzeleckimi, kursami na kwalifikowanego pracownika ochrony, szkoleniami dla członków służby porządkowej i informacyjnej imprez masowych, czy też szkoleniami dla kierowników ds. bezpieczeństwa imprez masowych. Więcej na stronie www.grupaochronybiznesu.pl.

Oprócz Kancelarii Radców Prawnych Gołąb Okoniewski Ciesielski, Agencji Zatrudnienia Team Work oraz Grupy Ochrony Biznesu do Klubu 100 Motoru Lublin dołączyła również firma Power Energy Continental oraz Pan Robert Persona jako osoba prywatna.

Serdecznie dziękujemy firmom oraz osobom prywatnym za dołączenie do Klubu 100 Motoru Lublin! Równocześnie zapraszamy wszystkie inne przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne do wsparcia klubu w podobny sposób. Szczegółowe informacje na temat Klubu 100 Motoru Lublin znaleźć można na stronie www.motorlublin.eu/klub-100.

Komentarze