środa, 19 kwietnia 2017, 16:40

W sobotę pierwsze zajęcia Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin

WP_20170419W najbliższą sobotę (22 kwietnia br.) o godzinie 9:30 na bocznym boisku Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1 odbędą się pierwsze zajęcia Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin.

Na trening zapraszamy wszystkie dzieci, które zostały już zapisane przez rodziców do Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin, jak i również wszystkie inne chętne osoby zainteresowane uczestnictwem swoich pociech w zajęciach.


Piłkarskie Przedszkole Motoru Lublin to zajęcia z zakresu piłki nożnej dla dzieci w wieku od 3 do 7 roku życia, które są pierwszym etapem szkolenia w Akademii Piłkarskiej klubu Motor Lublin.

Projekt ma charakter egalitarny (dla wszystkich), a jego głównym celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie.

Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem telefonu 519 519 276 (w dni robocze w godz. 9:00-17:00) oraz pod adresem e-mail: sekretariat@motorlublin.eu.

Komentarze