wtorek, 25 kwietnia 2017, 16:09

Wystartowało Piłkarskie Przedszkole Motoru Lublin

Zajęcia Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin odbywają się na bocznym boisku Areny Lublin (fot. Leszek Bartnicki)

Zajęcia Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin odbywają się na bocznym boisku Areny Lublin (fot. Leszek Bartnicki)

W ubiegłą sobotę (22 kwietnia br.) ruszyły zajęcia Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin.

Pomimo chłodnego przedpołudnia na bocznym boisku Areny Lublin pojawiło się około dwudziestki przedszkolaków, które wzięły udział w inauguracyjnych zajęciach Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin. Trening poprowadził pierwszy szkoleniowiec żółto-biało-niebieskich – Marcin Sasal, a także Kamil Cholerzyński, pomocnik Motoru Lublin. W kolejnych zajęciach, które odbywać będą się cyklicznie w każdą sobotę udział brać będą także inni zawodnicy oraz trenerzy pierwszej drużyny naszego klubu.

Zajęcia Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin odbywają się w każdą sobotę o godzinie 9:30 na bocznym boisku Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na cotygodniowe treningi.


Piłkarskie Przedszkole Motoru Lublin to zajęcia z zakresu piłki nożnej dla dzieci w wieku od 3 do 7 roku życia, które są pierwszym etapem szkolenia w Akademii Piłkarskiej klubu Motor Lublin.

Projekt ma charakter egalitarny (dla wszystkich), a jego głównym celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie.

Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem telefonu 519 519 276 (w dni robocze w godz. 9:00-17:00) oraz pod adresem e-mail: sekretariat@motorlublin.eu.

Komentarze