środa, 26 kwietnia 2017, 15:43

EUROtruck zawita na mecz Motoru Lublin z MKS Trzebinia/Siersza

EUROtruck odwiedził już kilka miast w Polsce (fot. u21poland.com)

EUROtruck odwiedził już kilka miast w Polsce (fot. u21poland.com)

Refleksomierz, Quick Feet, fotobudka, specjalny quiz, a przede wszystkim puchar, o który w czerwcu na polskich stadionach, walczyć będzie dwanaście najlepszych młodzieżowych reprezentacji U21 na Starym Kontynencie. Wszystko to czekać będzie na kibiców w piątkowy wieczór pod Areną Lublin.

EUROtruck zaparkuje w piątek w okolicy Areny Lublin i będzie dostępny dla wszystkich kibiców, którzy wybiorą się na ligowy mecz Motoru z MKS Trzebinia/Siersza. Główną atrakcją EUROtrucka jest trofeum dla zwycięzcy Młodzieżowych Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017, które umiejscowione jest w centralnym punkcie ciężarówki. – Trofeum robi wrażenie. Jest fajnie wyeksponowane w centralnym miejscu. Wchodząc do ciężarówki, tak na dobrą sprawę, pierwszą rzeczą, którą się widzi jest właśnie puchar. Ludzie robią sobie z nim zdjęcia, oglądają, naprawdę budzi spore zainteresowanie – mówi współodpowiedzialny za projekt Łukasz Zubek.

W EUROtrucku możemy nie tylko zobaczyć puchar oraz upamiętnić odwiedziny zdjęciem czy zmierzyć nasz refleks. Możemy także sprawdzić nasze zdolności piłkarskie oraz pamięć i wiedzę. – Jak ktoś wchodzi do naszego trucka, to robi raczej kompleks, czyli przechodzi przez wszystkie atrakcje i korzysta ze wszystkiego, co u nas znajdzie – mówi Łukasz Zubek i dodaje – Już odwiedziło nas sporo osób, a trzeba pamiętać, że jeszcze nie byliśmy na większych imprezach masowych.

Nad dobrą zabawą oraz samopoczuciem odwiedzających czuwa cały czas zgrana, czteroosobowa załoga EUROtrucka. – W środku cały czas są cztery osoby. Za muzykę odpowiedzialny jest DJ, nad całością czuwa supervisor, który obsługuje także fotobudkę oraz infokioski, czyli stoiska na których przeprowadzamy też quizy. Jest też dwóch koordynatorów przy quick feecie oraz refleksomierzu – wyjaśnia Zubek.

754a3ad01c31ff25dd3a224398c0e604

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców w piątkowy wieczór na mecz Motoru Lublin z MKS Trzebinia/Siersza. Początek spotkania o godz. 19:00.

Komentarze