wtorek, 9 maja 2017, 12:19

Za nami trzecie zajęcia Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin

W ubiegłą sobotę (6 maja br.) na bocznym boisku Areny Lublin odbyły się trzecie zajęcia Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin.

Po raz kolejny na cotygodniowym treningu pojawiła się liczna grupa przedszkolaków, które pod opieką Michała Kowalczyka – obrońcy Motoru Lublin – oraz pozostałych trenerów spędziły sobotnie przedpołudnie na ćwiczeniach i zabawach z piłką. Tym razem pogoda dopisała i wszystkie dzieci mogły się już zaprezentować w przygotowanych specjalnie dla nich strojach z herbem i w barwach Motoru Lublin wyprodukowanych przez firmę Masita.

Kolejne zajęcia Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin odbędą się już w najbliższą sobotę (13 maja br.) o godzinie 9:00 na bocznym boisku Areny Lublin. Serdecznie zapraszamy!


Zajęcia Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin dla dzieci w wieku od 3 do 7 roku życia odbywają się w każdą sobotę na bocznym boisku Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na cotygodniowe treningi.

Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem telefonu 519 519 276 (w dni robocze w godz. 9:00-17:00) oraz pod adresem e-mail: sekretariat@motorlublin.eu.

Więcej na stronie www.motorlublin.eu/pilkarskie-przedszkole.

 
Dzieci biorące udział w treningach Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin miały w ubiegłą niedzielę okazję do wyprowadzenia sędziów oraz pierwszej drużyny żółto-biało-niebieskich na płytę boiska Areny Lublin przed rozpoczęciem derbowego meczu ligowego z Avią Świdnik. Wyjście z tunelu na murawę razem z zawodnikami było dla wszystkich przedszkolaków wielkim przeżyciem, jaki i również motywacją do dalszych treningów w Piłkarskim Przedszkolu Motoru Lublin.

Komentarze