Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00 oraz w piątek (20.10.) w godz. 10:00-19:00, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Bilety online na bilety.motorlublin.eu.
piątek, 26 maja 2017, 19:46

Dzień Dziecka z Motorem Lublin przed meczem z Unią Tarnów

dzien dzieckaW sobotę 3 czerwca przed ostatnim domowym meczem Motoru na Arenie Lublin w tym sezonie klub wspólnie z ośrodkiem Kibice Razem Motoru Lublin organizuje na stadionie Dzień Dziecka dla najmłodszych kibiców żółto-biało-niebieskich.

Impreza rozpocznie się na 3 godziny przed rozpoczęciem meczu Motor Lublin – Unia Tarnów, czyli o 13:30 na terenie pod sektorem G Areny Lublin (obok sektora Ultras). Podczas Dnia Dziecka z Motorem Lublin na najmłodszych fanów żółto-biało-niebieskich czekać będzie moc atrakcji: konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, wata cukrowa, popcorn, wizyta zawodników, miś Benek – maskotka oraz wiele innych. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców ze swoimi pociechami!

Organizatorami imprezy są Motor Lublin SA oraz Kibice Razem Motor Lublin.

Mecz 32. kolejki III ligi pomiędzy Motorem Lublin i Unią Tarnów rozegrany zostanie w sobotę 3 czerwca o godzinie 16:30 na Arenie Lublin. Początek imprezy z okazji Dnia Dziecka o godz. 13:30.

Komentarze