czwartek, 1 czerwca 2017, 14:42

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!

kolorowankiZ okazji Dnia Dziecka, wszystkim Dzieciom, tym małym i tym dużym, życzymy, aby uśmiech od ucha do ucha zawsze gościł na Waszych twarzach, a każdy dzień był wspaniałą przygodą, niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń i przybliżał Was do realizacji marzeń. Wszystkiego najlepszego!


Dzisiejszy dzień jest doskonałą okazją do zaprezentowania kolorowanek, które zostały wykonane przez dzieci biorące udział w zajęciach Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin.

 
dzien dzieckaW sobotę 3 czerwca przed ostatnim domowym meczem Motoru na Arenie Lublin w tym sezonie klub wspólnie z ośrodkiem Kibice Razem Motoru Lublin organizuje na stadionie Dzień Dziecka dla najmłodszych kibiców żółto-biało-niebieskich.

Impreza rozpocznie się na 3 godziny przed rozpoczęciem meczu Motor Lublin – Unia Tarnów, czyli o 13:30 na terenie pod sektorem G Areny Lublin (obok sektora Ultras). Podczas Dnia Dziecka z Motorem Lublin na najmłodszych fanów żółto-biało-niebieskich czekać będzie moc atrakcji: konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, wata cukrowa, popcorn, wizyta zawodników, miś Benek – maskotka oraz wiele innych. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców ze swoimi pociechami!

Organizatorami imprezy są Motor Lublin SA oraz Kibice Razem Motor Lublin.

Mecz 32. kolejki III ligi pomiędzy Motorem Lublin i Unią Tarnów rozegrany zostanie w sobotę 3 czerwca o godzinie 16:30 na Arenie Lublin. Początek imprezy z okazji Dnia Dziecka o godz. 13:30.

Komentarze