piątek, 7 lipca 2017, 16:47

Radomiak pierwszym sparingpartnerem Motoru Lublin

W jutrzejszym meczu na boisku powinniśmy zobaczyć nowych zawodników Motoru: Przemysława Szkatułę i Dmytro Kozbana (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W jutrzejszym meczu na boisku powinniśmy zobaczyć nowych zawodników Motoru: Przemysława Szkatułę i Dmytro Kozbana (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W sobotnie przedpołudnie Motor rozegra swój pierwszy mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do startu nowego sezonu 2017/2018. Przeciwnikiem żółto-biało-niebieskich będzie zespół Radomiaka.

Radomiak Radom to czwarta drużyna ubiegłego sezonu II ligi. Podopieczni ówczesnego szkoleniowca Radomiaka Roberta Podolińskiego byli blisko uzyskania promocji do wyższej klasy rozgrywkowej, jednak w spotkaniach barażowych o awans do Nice I ligi lepsi okazali się piłkarze Bytovii Bytów, którzy w dwumeczu zwyciężyli aż 6:0 (wygrane 4:0 w Bytowie i 2:0 w Radomiu).

Zawodnicy Radomiaka prowadzeni obecnie przez trenera Jerzego Cyraka mają już za sobą pierwszej spotkanie sparingowe. 30 czerwca na stadionie MOSiR w Radomiu gospodarze ulegli drużynie Mistrza Polski – Legii Warszawa 0:2. Jutro zieloni rozegrają drugi mecz kontrolny, w którym zmierzą się z Motorem Lublin. Sparing, którego początek zaplanowano na godzinę 11:00 odbędzie się w Suskowoli (gmina Pionki, powiat radomski).

W jutrzejszym spotkaniu na boisku powinniśmy zobaczyć nowych piłkarzy Motoru, którzy dołączyli do drużyny w ostatnich dniach, czyli Konrada Nowaka, Przemysława Szkatułę oraz Dmytro Kozbana. Swoją szansę w meczu dostać również powinni zawodnicy testowani, którzy sprawdzani są pod kątem gry w żółto-biało-niebieskich barwach.

Zapraszamy do śledzenia jutrzejszego spotkania na profilach klubu w mediach społecznościowych. Relacja minuta po minucie prowadzona będzie na naszym Twiterze (twitter.com/MotorLublinSA).

Komentarze