Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
wtorek, 11 lipca 2017, 13:51

Dawid Dzięgielewski nowym zawodnikiem Motoru Lublin. Julien Tadrowski z nowym kontraktem

Dawid Dzięgielewski i Prezes Zarządu Motoru Lublin Leszek Bartnicki (fot. Tomasz Lewtak)

Dawid Dzięgielewski i Prezes Zarządu Motoru Lublin Leszek Bartnicki (fot. Tomasz Lewtak)

24-letni pomocnik Dawid Dzięgielewski został w dniu dzisiejszym piłkarzem Motoru Lublin.

Dawid Dzięgielewski jest wychowankiem Unii Skierniewice. W swojej dotychczasowej karierze piłkarskiej występował także w Vis-ie 2007 Skierniewice, Legii Warszawa (juniorzy), MKS Kutno, GKS Tychy, Pogoni Siedlce oraz GKS Bełchatów. Na swoim koncie ma 62 występy na poziomie I ligi w drużynach z Tychów i Siedlec, w których zdobył łącznie 5 bramek.

Serdecznie witamy Dawida w naszym klubie, równocześnie życząc samych udanych występów w żółto-biało-niebieskich barwach!


Dzisiaj swój kontrakt z Motorem Lublin przedłużył także Julien Tadrowski. Urodzony we Francji 24-letni obrońca trafił do naszego klubu wiosną 2016 roku. Dotychczas w żółto-biało-niebieskich barwach zagrał w 37 meczach ligowych, w których zdobył jedną bramkę.

Komentarze