Karnety - wiosna 2020
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:00-16:00 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
poniedziałek, 17 lipca 2017, 17:22

Igor Korczakowski zawodnikiem Motoru Lublin

Igor Korczakowski z koszulką Motoru Lublin (fot. Tomasz Lewtak)

Igor Korczakowski z koszulką Motoru Lublin (fot. Tomasz Lewtak)

Igor Korczakowski podpisał umowę z Motorem Lublin. Były piłkarz m.in. młodzieżowych drużyn Legii Warszawa i Polonii Warszawa ostatnio występował w czwartoligowym MKS-ie Piaseczno.

Korczakowski przebywał w Motorze na testach od początku letniego okresu przygotowawczego. Dobrą postawą na treningach i w meczach towarzyskich zapracował na angaż. – Cieszę się, że trener Marcin Sasal i prezes Leszek Bartnicki obdarzyli mnie zaufaniem. Motor Lublin to duży krok do przodu w mojej karierze. Będę ciężko pracował, by razem z zespołem osiągnąć wspólny cel, jakim jest awans do II ligi – powiedział po parafowaniu kontraktu zawodnik.

To właśnie 18-letni pomocnik zdobył w sobotnim sparingu z Hetmanem Zamość (3:1) piękną bramkę uderzeniem zza pola karnego (bramka Igora od 1:08 na poniższym materiale wideo).

Igorowi gratulujemy i życzymy w żółto-biało-niebieskich barwach samych sukcesów!


Komentarze