poniedziałek, 17 lipca 2017, 15:36

Juniorzy starsi Motoru Lublin poznali terminarz sezonu 2017/2018

Centralna Liga JuniorówPolski Związek Piłki Nożnej opublikował ramowy terminarz Centralnej Ligi Juniorów na rundę jesienną sezonu 2017/2018.

Zawodnicy Motoru Lublin, którzy wystąpią w grupie wschodniej CLJ, rozgrywki zainaugurują wyjazdowym spotkaniem z Legią Warszawa (5-6 sierpnia). Pierwszy mecz przed własną publicznością zagrają tydzień później z Wisłą Płock (12-13 sierpnia).

Jesienne granie zakończy się meczem z tym samym rywalem – żółto-biało-niebiescy zagrają z Nafciarzami w Płocku w weekend 25-26 listopada, a potem czeka ich zimowa przerwa od rozgrywek.

 
Ramowy terminarz rundy jesiennej grupy wschodniej CLJ 2017/2018:

Kolejka 15-6 sierpnia
Progres Kraków – Znicz Pruszków
Stomil Olsztyn – MKS Polonia Warszawa Wisła Kraków – Resovia
MOSP Białystok – ŁKS Łódź
UKS SMS Łódź – Jagiellonia Białystok
Stal Rzeszów – Cracovia
Legia Warszawa – Motor Lublin
Wisła Płock – Korona Kielce

Kolejka 212-13 sierpnia
Znicz Pruszków – Korona Kielce
Motor Lublin – Wisła Płock
Cracovia – Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok – Stal Rzeszów
ŁKS Łódź – UKS SMS Łódź
Resovia – MOSP Białystok
MKS Polonia Warszawa – Wisła Kraków
Progres Kraków – Stomil Olsztyn

Kolejka 319-20 sierpnia
Stomil Olsztyn – Znicz Pruszków
Wisła Kraków – Progres Kraków
MOSP Białystok – MKS Polonia Warszawa
UKS SMS Łódź – Resovia
Stal Rzeszów – ŁKS Łódź
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Wisła Płock – Cracovia
Korona Kielce – Motor Lublin

Kolejka 426-27 sierpnia
Znicz Pruszków – Motor Lublin
Cracovia – Korona Kielce
Jagiellonia Białystok – Wisła Płock
ŁKS Łódź – Legia Warszawa
Resovia – Stal Rzeszów
MKS Polonia Warszawa – UKS SMS Łódź
Progres Kraków – MOSP Białystok
Stomil Olsztyn – Wisła Kraków

Kolejka 52-3 września
Wisła Kraków – Znicz Pruszków
MOSP Białystok – Stomil Olsztyn
UKS SMS Łódź – Progres Kraków
Stal Rzeszów – MKS Polonia Warszawa
Legia Warszawa – Resovia
Wisła Płock – ŁKS Łódź
Korona Kielce – Jagiellonia Białystok
Motor Lublin – Cracovia

Kolejka 69-10 września
Znicz Pruszków – Cracovia
Jagiellonia Białystok – Motor Lublin
ŁKS Łódź – Korona Kielce
Resovia – Wisła Płock
MKS Polonia Warszawa – Legia Warszawa
Progres Kraków – Stal Rzeszów
Stomil Olsztyn – UKS SMS Łódź
Wisła Kraków – MOSP Białystok

Kolejka 716-17 września
MOSP Białystok – Znicz Pruszków
UKS SMS Łódź – Wisła Kraków
Stal Rzeszów – Stomil Olsztyn
Legia Warszawa – Progres Kraków
Wisła Płock – MKS Polonia Warszawa
Korona Kielce – Resovia
Motor Lublin – ŁKS Łódź
Cracovia – Jagiellonia Białystok

Kolejka 823-24 września
Znicz Pruszków – Jagiellonia Białystok
ŁKS Łódź – Cracovia
Resovia – Motor Lublin
MKS Polonia Warszawa – Korona Kielce
Progres Kraków – Wisła Płock
Stomil Olsztyn – Legia Warszawa
Wisła Kraków – Stal Rzeszów
MOSP Białystok – UKS SMS Łódź

Kolejka 930 września-1 października
UKS SMS Łódź – Znicz Pruszków
Stal Rzeszów – MOSP Białystok
Legia Warszawa – Wisła Kraków
Wisła Płock – Stomil Olsztyn
Korona Kielce – Progres Kraków
Motor Lublin – MKS Polonia Warszawa
Cracovia – Resovia
Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź

Kolejka 107-8 października
Znicz Pruszków – ŁKS Łódź
Resovia – Jagiellonia Białystok
MKS Polonia Warszawa – Cracovia
Progres Kraków – Motor Lublin
Stomil Olsztyn – Korona Kielce
Wisła Kraków – Wisła Płock
MOSP Białystok – Legia Warszawa
UKS SMS Łódź – Stal Rzeszów

Kolejka 1114-15 października
Stal Rzeszów – Znicz Pruszków
Legia Warszawa – UKS SMS Łódź
Wisła Płock – MOSP Białystok
Korona Kielce – Wisła Kraków
Motor Lublin – Stomil Olsztyn
Cracovia – Progres Kraków
Jagiellonia Białystok – MKS Polonia Warszawa
ŁKS Łódź – Resovia

Kolejka 1221-22 października
Znicz Pruszków – Resovia
MKS Polonia Warszawa – ŁKS Łódź
Progres Kraków – Jagiellonia Białystok
Stomil Olsztyn – Cracovia
Wisła Kraków – Motor Lublin
MOSP Białystok – Korona Kielce
UKS SMS Łódź – Wisła Płock
Stal Rzeszów – Legia Warszawa

Kolejka 1328-29 października
Legia Warszawa – Znicz Pruszków
Wisła Płock – Stal Rzeszów
Korona Kielce – UKS SMS Łódź
Motor Lublin – MOSP Białystok
Cracovia – Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok – Stomil Olsztyn
ŁKS Łódź – Progres Kraków
Resovia – MKS Polonia Warszawa

Kolejka 144-5 listopada
Znicz Pruszków – MKS Polonia Warszawa
Progres Kraków – Resovia
Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź
Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
MOSP Białystok – Cracovia
UKS SMS Łódź – Motor Lublin
Stal Rzeszów – Korona Kielce
Legia Warszawa – Wisła Płock

Kolejka 1511-12 listopada
Wisła Płock – Znicz Pruszków
Korona Kielce – Legia Warszawa
Motor Lublin – Stal Rzeszów
Cracovia – UKS SMS Łódź
Jagiellonia Białystok – MOSP Białystok
ŁKS Łódź – Wisła Kraków
Resovia – Stomil Olsztyn
MKS Polonia Warszawa – Progres Kraków

Kolejka 1618-19 listopada
Znicz Pruszków – Progres Kraków
MKS Polonia Warszawa – Stomil Olsztyn
Resovia – Wisła Kraków
ŁKS Łódź – MOSP Białystok
Jagiellonia Białystok – UKS SMS Łódź
Cracovia – Stal Rzeszów
Motor Lublin – Legia Warszawa
Korona Kielce – Wisła Płock

Kolejka 1725-26 listopada
Korona Kielce – Znicz Pruszków
Wisła Płock – Motor Lublin
Legia Warszawa – Cracovia
Stal Rzeszów – Jagiellonia Białystok
UKS SMS Łódź – ŁKS Łódź
MOSP Białystok – Resovia
Wisła Kraków – MKS Polonia Warszawa
Stomil Olsztyn – Progres Kraków

Komentarze