Sprzedaż biletów i karnetów w siedzibie klubu na Arenie Lublin w dni robocze w godz. 10:00-16:00, całodobowo w Lombardach Amsterdam
przy ul. Lwowskiej 6d i Pl. Dworcowym 4 oraz na stronie internetowej bilety.motorlublin.eu
.
sobota, 22 lipca 2017, 15:11

Motor przegrywa z rezerwami Legii Warszawa 2:4

Dawid Dzięgielewski w akcji podczas dzisiejszego sparingu z Legią II Warszawa (fot. Tomasz Lewtak)

W rozegranym dzisiaj na bocznym boisku Areny Lublin meczu kontrolnym Motor przegrał z zespołem rezerw warszawskiej Legii 2:4.

Obie bramki dla żółto-biało-niebieskich zdobył w drugiej części spotkania Kamil Oziemczuk.

Sparing | 22.07.2017, godz. 11:00, boczne boisko Areny Lublin
Motor Lublin – Legia II Warszawa 2:4 (0:3)
Kamil Oziemczuk 78′, 80′ – Miłosz Szczepański 27′, 36′, Vamara Sanogo 29′ (k.), Mateusz Praszelik 67′

Motor:
I połowa: Otczenaszenko – Słotwiński, Gieraga, Budzyński, Tadrowski, Dzięgielewski, Korczakowski, Tymosiak, Cholerzyński, Kaczmarek, Nowak
II połowa: Socha – Szkatuła, Kursa, Gieraga, Michota, Tkaczuk, Cholerzyński, Kamiński, Oziemczuk, Majkowski, Kozban

Legia II: Szumski (60′ Burta) – Turzyniecki (46′ Cichocki), Żyro, Wełnicki (46′ Bondarenko), Olszewski (46′ Więdłocha) – Matić (46′ Orlik), Nishi (46′ Handzlik), Szczepański (46′ Praszelik), Bartczak (46′ Aftyka) – Chukwu (46′ Majewski), Sanogo (46′ Góral)

W 84. minucie meczu rzutu karnego dla Motoru nie wykorzystał Kamil Majkowski (strzał w słupek).

W przyszłą sobotę (29 lipca br.) Motor zmierzy się w Lublinie w sparingu z Ursusem Warszawa.