wtorek, 25 lipca 2017, 13:23

Firma Duńczyk wciąż wspierać będzie Motor Lublin

DuńczykJest nam niezmiernie miło poinformować, iż firma Duńczyk przedłużyła swoją umowę sponsoringową z naszym klubem.

Umowa podpisana została dzisiaj w siedzibie klubu, a parafowali ją właściciel firmy Duńczyk Pan Tomasz Polesiński oraz Prezes Zarządu Motoru Lublin Leszek Bartnicki. Na mocy nowej umowy logo firmy Duńczyk w dalszym ciągu znajdować będzie się na strojach pierwszej drużyny żółto-biało-niebieskich, a sama firma wciąż tytułowana będzie Sponsorem Motoru Lublin.

Firma przewozowa Duńczyk wspiera klub od lipca 2015 roku. Od tego czasu nieprzerwanie na strojach pierwszej drużyny Motoru Lublin widnieje logo Sponsora – obecnie znajduje się ono na rękawkach koszulek.

DSC_1675

Firma Duńczyk istnieje na rynku od ponad piętnastu lat. Gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług transportowych. Firma posiada flotę bogato wyposażonych pojazdów do przewozu osób i paczek, dbając o to, by były w jak najlepszym stanie technicznym. Z tego też powodu, każdy bus przechodzi cotygodniowe badania techniczne. Wszystko to pozwala być do dyspozycji klientów w każdej sytuacji i każdym miejscu. Firma działa na terenie całego kraju i nie ogranicza się tylko jedynie do naszego regionu. Duńczyk oferuje przewozy zagraniczne z całej Danii i niemal całej Polski, dowożąc Klientów zawsze na czas!

Przewóz Osób i Towarów „Duńczyk”
ul. Witolda Chodźki 39/24
20-093 Lublin

Lublin: tel. +48 513 669 286, +48 733 669 286

Kopenhaga: tel. +45 409 222 14

e-mail: dunczyk@dunczyk.com

www.dunczyk.com

Tagi:
Komentarze