Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00 oraz w piątek (20.10.) w godz. 10:00-19:00, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Bilety online na bilety.motorlublin.eu.
sobota, 29 lipca 2017, 14:35

Motor wygrywa z Ursusem Warszawa w meczu kontrolnym

Kamil Majkowski w starciu z bramkarzem Ursusa (fot. Tomasz Lewtak)

W rozegranym dzisiaj meczu kontrolnym Motor Lublin pokonał III-ligowego Ursusa Warszawa 3:2.

Bramki dla żółto-biało-niebieskich strzelali: Dawid Dzięgielewski, Igor Korczakowski i Konrad Nowak.

Sparing | 29.07.2017, godz. 12:00, boczne boisko Areny Lublin
Motor Lublin – Ursus Warszawa 3:2 (2:0)
Dawid Dzięgielewski 18′, Igor Korczakowski 20′, Konrad Nowak 73′ – Paweł Wolski 61′, 67′

Motor:
I połowa: Leonid Otczenaszenko – Przemysław Szkatuła, Radosław Kursa, Artur Gieraga, Julien Tadrowski, Dawid Dzięgielewski, Igor Korczakowski, Kamil Cholerzyński, Paweł Kaczmarek, Kamil Oziemczuk, Dmytro Kozban
II połowa: Paweł Socha – Patryk Słotwiński, Radosław Kursa, Michał Budzyński, Marcin Michota, Kamil Majkowski, Igor Korczakowski (65′ Szymon Kamiński), Kamil Cholerzyński (72′ Bartłomiej Tkaczuk), Tomasz Tymosiak, Paweł Kaczmarek, Konrad Nowak

W 84. minucie meczu rzutu karnego nie wykorzystał zawodnik Ursusa (strzał obronił Paweł Socha).