Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
poniedziałek, 31 lipca 2017, 11:14

Grupowe karnety dla firm. Integracja na meczach Motoru Lublin

W rundzie jesiennej 2017 na Arenie Lublin rozegranych zostanie 8 ligowych meczów Motoru Lublin (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W rundzie jesiennej 2017 na Arenie Lublin rozegranych zostanie 8 ligowych meczów Motoru Lublin (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Motor Lublin oferuje klientom biznesowym możliwość zakupu karnetów grupowych dla pracowników firm. Wspólne przeżywanie piłkarskich emocji na meczach Motoru Lublin to świetna okazja do integracji i zacieśniania więzi w strukturach kadrowych przedsiębiorstwa.

W przypadku zakupów grupowych oferujemy bonusowe karnety. Do każdych pięciu zakupionych przez firmę stałych wejściówek dołączamy jeden karnet gratis, zgodnie z poniższą tabelą:

karnety dla firm

Zakupu grupowych karnetów dla firm dokonywać można tylko w siedzibie klubu na Arenie Lublin. Uprzednio prosimy jednak o wysłanie listy pracowników uprawnionych do wejścia na mecze na adres e-mail: promocja@motorlublin.eu. Lista musi zawierać firmową pieczątkę i podpis osoby z kierownictwa firmy lub oddziału firmy.

Klub zastrzega, że gratisowe karnety nie mogą zostać przydzielone do sektorów droższych niż ten, na który przydzielona została większość zakupionych wejściówek. Przykładowo, jeśli spośród 20 zakupionych karnetów 15 kosztowało 70zł (sektor normalny), trzy 105zł (sektor premium), a dwa 280zł (sektor VIP), to w gratisie załączone zostaną wyłącznie karnety za 70zł. Jednak w przypadku zakupu 15 karnetów za 105 zł bonusowe wejściówki również mogą zostać przydzielone do sektora premium (105 zł).

 
Cennik karnetów – jesień 2017 (8 meczów w cenie karnetu):

cennik karnetów

Karnety obowiązują na wszystkie domowe mecze ligowe Motoru Lublin (8 spotkań), które rozegrane będą w rundzie jesiennej III ligi sezonu 2017/2018 na Arenie Lublin.

Tagi:
Komentarze