środa, 2 sierpnia 2017, 10:36

Rusza akcja „Kup karnet młodemu Motorowcowi”

Podczas meczów Motoru na Arenie Lublin na trybunach nie brakuje młodych kibiców żółto-biało-niebieskich (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Podczas meczów Motoru na Arenie Lublin na trybunach nie brakuje młodych kibiców żółto-biało-niebieskich (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Wszystkich kibiców Motoru Lublin zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Kup karnet młodemu Motorowcowi”. Wychowanie w sportowym duchu jest dla nas bardzo ważne. Trudna sytuacja materialna czy życiowa nie może dyskwalifikować dzieci i młodzieży z przeżywania wyjątkowych, piłkarskich emocji.

Od dzisiaj udostępniamy kibicom możliwość zakupu cegiełek, ze sprzedaży których dochód zostanie w całości przeznaczony na zakup karnetów i gadżetów klubowych dla dzieci i młodzieży z lubelskich domów dziecka i rodzin w trudnej sytuacji materialnej.

Jedna cegiełka to koszt 49zł, a więc wartość siedmiu karnetów dla dzieci w wieku do 13. roku życia lub jednego karnetu dla młodzieży w wieku 13-18 lat. Zakupu cegiełek można dokonywać wyłącznie poprzez internetowy system sprzedaży biletów na stronie Motoru: bilety.motorlublin.eu.

Żeby zachęcić wszystkich kibiców żółto-biało-niebieskich do wspierania akcji, proponujemy nagrodę dla najhojniejszego darczyńcy. Osoba, która zakupi największą ilość cegiełek otrzyma możliwość spotkania z prezesem zarządu Motor Lublin SA Leszkiem Bartnickim, podczas uroczystej kolacji. Żeby było trudniej, klub nie będzie informował o bieżącym rekordzie, a akcja zostanie oficjalnie podsumowana dopiero po zakończeniu sprzedaży karnetów.

Zapraszamy do zakupu cegiełek. Dobro wraca!

Komentarze