czwartek, 3 sierpnia 2017, 12:08

Galeria Orkana z Motorem Lublin!

o_galerii-1Miło nam poinformować, że Klub Biznesu Motoru Lublin powiększył się o kolejnego Partnera. Umowę sponsorską z naszym klubem podpisała Galeria Orkana!

Galeria Orkana to nie tylko miejsce zakupów – to także miejsce spotkań wielu lublinian. Dzieje się tak za sprawą cyklicznie organizowanych imprez tematycznych, koncertów, kiermaszy, targów, konkursów, spotkań ze znanymi osobami. Wśród najmłodszych klientów największym zainteresowaniem cieszą się eventy z licencją Disney’a lub Mattel.

Oferta eventowa przygotowywana jest z myślą o wszystkich klientach Galerii Orkana. Odpowiadając na potrzeby różnych grup społecznych, na miejscu organizowane są bezpłatne badania medyczne dla osób starszych, bezpłatne USG 4D dla matek w ciąży, targi ślubne dla narzeczonych jak i wydarzenia typowo modowe dla Pań w każdym wieku. Każdy, bez względu na wiek i zainteresowania, znajdzie w Galerii Orkana coś dla siebie.

Dzięki współpracy z naszym nowym Partnerem, Motor Lublin nie tylko może jeszcze spokojniej podejść do gry w kolejnym, niezwykle istotnym sezonie. Wsparcie Galerii Orkana to także wyjątkowa możliwość poszerzenia działań promocyjnych klubu. Już teraz dzięki reklamom na terenie Galerii lublinianie mogą zapoznać się z naszą ofertą karnetową. A to nie wszystko! W najbliższych miesiącach wspólnie z naszym nowym Partnerem zorganizujemy szereg eventów promocyjnych.

Zapraszamy do częstych wizyt w Galerii Orkana. W dwupiętrowym obiekcie zlokalizowanym przy ul. Orkana 6 w Lublinie znajdują się wiodące marki na rynku sieci takich jak Reserved, Orsay, W. Kruk, Vistula, Pizza Dominium, Cukiernia Sowa, Sinsay, Jysk, CCC, Rossmann. Zarządcą nieruchomości jest Cushman & Wakefield Polska Trading Sp. z o.o.

Wspierając naszego Partnera, wspierasz Motor Lublin! Galeria zaprasza od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, a w niedzielę od godz. 10 do 20. Aktualne informacje o wydarzeniach i promocjach zawsze na www.orkana.pl.

o_galerii-2
o_galerii-32

Galeria Orkana
ul. Orkana 6
20-504 Lublin

e-mail: galeria@orkana.pl

www.orkana.pl

Komentarze