Kup bilet online
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 15:54

Fabryka Blasku Partnerem Wspierającym Motoru Lublin

Karol Chodara, właściciel firmy Fabryka Blasku oraz Leszek Bartnicki, prezes zarządu Motoru Lublin (fot. Tomasz Lewtak)

Karol Chodara, właściciel firmy Fabryka Blasku oraz Leszek Bartnicki, prezes zarządu Motoru Lublin (fot. Tomasz Lewtak)

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nowym Partnerem Wspierającym Motoru Lublin została Fabryka Blasku.

Na mocy podpisanej w dniu dzisiejszym umowy logo firmy widoczne będzie m.in. na stronie internetowej klubu, na ściance sponsorskiej w sali konferencyjnej, telebimie oraz na banerach podczas spotkań domowych Motoru Lublin. Dodatkowo klub organizował będzie konkursy, w których do wygrania będą vouchery na usługi świadczone przez firmę Fabryka Blasku.

Specjalnością firmy jest m.in. profesjonalne ręczne mycie samochodów, zabezpieczanie lakieru powłokami kwarcowymi i ceramicznymi, czyszczenie i impregnacja tapicerek materiałowych i skórzanych, polerowanie lakieru. Pielęgnacja opiera się na profesjonalnych środkach znanych na całym świecie oraz cenionych za niezawodność i bezpieczeństwo. Wszystkie usługi wykonywane są z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół.

– Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a usługi są dobierane według potrzeb. Wszystkie powierzone nam zadania realizujemy terminowo i rzetelnie. Współpraca z nami to także gwarancja zabezpieczenia pojazdu przed niekorzystnym oddziaływaniem warunków atmosferycznych. Dzięki naszym umiejętnościom i doświadczeniu, twoje auto zawsze może wyglądać jak nowe – tak o Fabryce Blasku przeczytamy na stronie internetowej firmy www.fabrykablasku.eu.

 
Fabryka Blasku – Myjna Samochodowa

Tarasy Zamkowe (Parking poziom -3)
Al. Unii Lubelskiej 2, Lublin

pon.-sob. 09:00-21:00
niedz. 09:00-20:00

tel. +48 609 697 019

www.facebook.com/DetailKingLublin
www.instagram.com/fabryka_blasku_detailking

www.fabrykablasku.eu

fabrykablasku

Komentarze