czwartek, 24 sierpnia 2017, 11:17

Wraca Piłkarskie Przedszkole Motoru Lublin

Zajęcia Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin odbywają się na bocznym boisku Areny Lublin (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Zajęcia Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin odbywają się na bocznym boisku Areny Lublin (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Po wakacyjnej przerwie powraca Piłkarskie Przedszkole Motoru Lublin. W sobotnie przedpołudnie 2 września na bocznym boisku Areny Lublin odbędą się kolejne zajęcia dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat.

Na pierwsze po letniej przerwie zajęcia zapraszamy zarówno rodziców z dziećmi, które dotychczas regularnie uczęszczały do Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin, jak i również osoby, które zastanawiają się nad zapisaniem swoich pociech na treningi. Pierwsze uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Serdecznie zapraszamy wszystkich w sobotę 2 września na boczne boisko Areny Lublin. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 9:30.


Piłkarskie Przedszkole Motoru Lublin to zajęcia z zakresu piłki nożnej dla dzieci w wieku od 3 do 7 roku życia, które są pierwszym etapem szkolenia w Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin.

Projekt ma charakter egalitarny (dla wszystkich), a jego głównym celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie.

Całkowity koszt zajęć to 80 zł miesięcznie + jednorazowo 100 zł opłaty wpisowej.

Każde dziecko uczestniczące w zajęciach otrzymuje w ramach opłaty wpisowej kompletny strój piłkarski marki Masita (koszulka, spodenki, getry) oraz bezpłatne zaproszenie na mecz pierwszej drużyny Motoru Lublin.

 
Zapisy oraz szczegółowe informacje:
tel.: 519 519 275 (w dni robocze w godz. 9:00-17:00)
e-mail: sekretariat@motorlublin.eu

 


 
Podczas przedsezonowej prezentacji drużyny Motoru Lublin, która odbyła się 7 sierpnia br. na Placu Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, mali uczestnicy Piłkarskiego Przedszkola wzięli udział w ślubowaniu na piłkarza naszego klubu. Ślubowanie poprowadził Tomasz Jasina, komentator i dziennikarz sportowy TVP, którzy w przeszłości był również zawodnikiem Motoru Lublin.

 
Ślubowanie przedszkolaków (od 0:14):

 
Przedszkolaki uczestniczące w zajęciach Piłkarskiego Przedszkola mają możliwość brania udziału w dziecięcej eskorcie, która wyprowadza zawodników naszego klubu na płytę główną Areny Lublin podczas domowych spotkań pierwszej drużyny Motoru. Po raz ostatni mali piłkarze towarzyszyli naszym zawodnikom przed rozpoczęciem rozegranego w maju meczu ligowego żółto-biało-niebieskich z Avią Świdnik.

 
A tak wiosną wyglądały zajęcia Piłkarskiego Przedszkola, które odbywały się w sobotnie przedpołudnia na bocznym boisku Areny Lublin.

Komentarze