poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 09:48

Pierwsza w sezonie porażka juniorów starszych Motoru Lublin

Po dwóch zwycięstwach i jednym remisie żółto-biało-niebiescy ponieśli wczoraj pierwszą porażkę w sezonie (fot. twitter.com/MarcinMsasal)

W niedzielnym meczu 4. kolejki Centralnej Ligi Juniorów zespół Motoru Lublin uległ w Pruszkowie miejscowej drużynie Znicza 0:2.

Żółto-biało-niebiescy spotkanie kończyli w dziesiątkę. W 43. minucie meczu drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną otrzymał Maksymilian Cichocki.

Centralna Liga Juniorów (grupa wschodnia) – 4. kolejka | 27.08.2017, godz. 18:00, Pruszków
Znicz Pruszków – Motor Lublin 2:0 (0:0)
? 55′, ? 70′

Motor: Karczewski – Kraśniewski, Cichocki, Dobrzyński, Niewiński (70′ Dusiło), Buczek, Kłos (60′ Florek), Jaśkiewicz (65′ Pupeć), Pęcak (60′ Pryliński), Rak, Tkaczuk

Żółte kartki dla Motoru: Maksymilian Cichocki (dwie), Stanisław Niewiński, Szymon Rak
Czerwona kartka dla Motoru: Maksymilian Cichocki w 43. minucie meczu za dwie żółte

W najbliższą sobotę (2 września br.) żółto-biało-niebiescy zmierzą się w Lublinie z Cracovią. Początek meczu o godzinie 13:00.