niedziela, 3 września 2017, 20:16

Piłkarskie Przedszkole Motoru Lublin wznowiło zajęcia

W pierwszych zajęciach po wakacjach wzięło udział aż 50 przedszkolaków (fot. twitter.com/lbartnicki)

W pierwszych zajęciach po wakacjach wzięło udział aż 50 przedszkolaków (fot. twitter.com/lbartnicki)

W sobotnie przedpołudnie na bocznym boisku Areny Lublin odbył się pierwsze po wakacyjnej przerwie zajęcia Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin.

Pomimo niezbyt sprzyjających warunków pogodowych na pierwszych po wakacjach zajęciach Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin pojawiła się bardzo liczna grupa maluchów wraz ze swoimi rodzicami. Na murawie bocznego boiska lubelskiej Areny pod okiem trenerów i trenerek, wśród których znajdowali się także zawodnicy pierwszej drużyny naszego klubu, ćwiczyło w sobotę aż 50 przedszkolaków. Zajęcia składające się m.in. z gier i zabaw ruchowych oraz ćwiczeń rozwijających koordynację i inne zdolności motoryczne trwały około jednej godziny.

Cieszy fakt, iż w każdych kolejnych zajęciach Piłkarskiego Przedszkola udział bierze co raz większa liczba maluchów. Świadczy to o tym, iż sobotnie treningi prowadzone są na bardzo wysokim poziomie, a spędzanie przez dzieci wolnego czasu na aktywności fizycznej w postaci zabaw i gier z piłką przynosi im dużo radości, o czym przekonujemy się w każdy weekend.

 


 

Piłkarskie Przedszkole Motoru Lublin to zajęcia z zakresu piłki nożnej dla dzieci w wieku od 3 do 7 roku życia, które są pierwszym etapem szkolenia w Akademii Piłkarskiej klubu Motor Lublin.

Projekt ma charakter egalitarny (dla wszystkich), a jego głównym celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie.

Całkowity koszt zajęć to 80 zł miesięcznie + jednorazowo 100 zł opłaty wpisowej.

Każde dziecko uczestniczące w zajęciach otrzymuje w ramach opłaty wpisowej kompletny strój piłkarski marki Masita (koszulka, spodenki, getry) oraz bezpłatne zaproszenie na mecz pierwszej drużyny Motoru Lublin.

 
Szczegółowe informacje:
tel.: 519 519 275 (w dni robocze w godz. 9:00-17:00)
e-mail: przedszkole@motorlublin.eu

Zapisując dziecko na zajęcia Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin należy wypełnić deklarację, którą pobrać można ze znajdującego się poniżej linku. Deklarację złożyć można osobiście w siedzibie klubu, podczas każdych sobotni zajęć, bądź zeskanować i przesłać mailowo na adres przedszkole@motorlublin.eu.

Pobierz deklarację [.pdf]

 

Komentarze