sobota, 9 września 2017, 16:36

Podział punktów w meczu z liderem. Młodzi Motorowcy remisują bezbramkowo z Koroną Kielce

Przed tygodniem młodzi Motorowcy również zremisowali bezbramkowo w meczu z Karpatami Krosno (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W spotkaniu 4. kolejki Centralnej Ligi Juniorów Młodszych zespół Motoru Lublin zremisował na własnym boisku bezbramkowo z drużyną Korony Kielce.

Tydzień temu na bocznym boisku Areny Lublin żółto-biało-niebiescy zremisowali 0:0 z Karpatami Krosno. Dzisiaj na tym samym obiekcie ponownie padł bezbramkowy remis, tym razem w spotkaniu z liderem ligowej tabeli, kielecką Koroną. Tym samym młodzi zawodnicy lubelskiej drużyny dopisali do swojego dorobku punktowego kolejne „oczko”.

Komentarz trenera Mirosława Komara: – Wynik odzwierciedla to, co działo się na boisku. W pierwszej połowie meczu przewagę miała drużyna Korony. W drugiej części spotkania wróciliśmy do gry, graliśmy nieźle w piłkę, stworzyliśmy 3-4 fajne sytuacje bramkowe, niestety nie udało się ich wykorzystać. Korona również miała okazje do strzelenia gola w drugiej połowie meczu, ale głownie po stałych fragmentach gry – rzutach wolnych i rzutach rożnych.

Centralna Liga Juniorów U-17 (grupa D) – 4. kolejka | 09.09.2017, godz. 14:00, boczne boisko Areny Lublin
Motor Lublin – Korona Kielce 0:0

Motor: Stępień – Baryła, Ordyniec (55′ Wisowski), Zbiciak, Giletycz, Drozd, Groblewski, Sobstyl (65′ Futrzyński), Rejmak (40′ Banach), Serwin (60′ Zając), Babicz (72′ Niewęgłowski)

Żółte kartki dla Motoru: Baryła

W przyszłą sobotę (16 września br., godz. 14:30) żółto-biało-niebiescy zmierzą się na wyjeździe z AP 21 Kraków.