Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 21.09 w godz. 9:30-18:30, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
czwartek, 14 września 2017, 21:07

Motor Lublin z 2. miejscem na Turnieju Kibice Razem!

Drużyna Kibice Razem Motor Lublin z pucharem i medalami (fot. Kibice Razem Motor Lublin)

Drużyna Kibice Razem Motor Lublin z pucharem i medalami (fot. Kibice Razem Motor Lublin)

W ubiegły weekend (9-10 września) w Wawrzkowiźnie odbyła się IV edycja Turnieju Kibice Razem, w którym udział wzięły dział drużyny młodzieżowe składające się z zawodników do 11 lat.

Po ubiegłorocznej imprezie, która odbyła się w Chorzowie przyszedł czas na Ośrodek Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna. W malowniczej miejscowości położonej 7 km za Bełchatowem w niedzielny poranek do rywalizacji stanęło 16 drużyn. W zmaganiach udział wzięły następujące ośrodki Kibice Razem: Arka Gdynia, GKS Bełchatów, Sandecja Nowy Sącz, Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław, Polonia Warszawa, GKS Tychy, Górnik Zabrze, Ruch Chorzów, Jagiellonia Białystok, Miedź Legnica, Korona Kielce, Pogoń Szczecin, Lech Poznań i oczywiście zawodnicy z Lubelskiego Ośrodka Kibice Razem Motor Lublin. Gościnnie na turnieju wystąpiła drużyna Stali Mielec.

KR Motor Lublin w rozgrywkach grupowych trafił na drużyny: KR GKS Tychy, KR Lech Poznań oraz KR Polonia Warszawa. Z grupy żółto-biało-niebiescy wyszli z drugiego miejsca po porażce w pierwszym meczu z tyskim zespołem oraz dwóch zwycięstwach – z Lechem i Polonią. W ćwierćfinale Motor pokonał po rzutach karnych zespół Górnika Zabrze. Półfinał to udany rewanż za grupową porażkę z bardzo dobrze grającą drużyną GKS-u Tychy.

W finale młodym Motorowcom przyszło się mierzyć z rewelacyjnie spisującą się ekipą Stali Mielec. Po regulaminowym czasie gry żadnej z drużyn nie udało się strzelić gola i o wyniku przesądziły po raz kolejny w tym turnieju rzuty karne. Niestety jedenastki lepiej wykonywali zawodnicy z Mielca. Żółto-biało-niebieskim nie udało się obronić pucharu wygranego w zeszłym roku w Chorzowie, ale mimo wszystko nasza drużyna wróciła do Lublina z tarczą i srebrnymi medalami! Dodatkowo statuetkę dla MVP/najlepszego strzelca turnieju (9 bramek) otrzymał piłkarz Motoru Kamil Andrzejkiewicz! Gratulujemy!

 
Ośrodek Kibice Razem Motor Lublin wystąpił w składzie:

1. Szymon Ostrowski
2. Jakub Drąg
3. Kacper Jagiełło
4. Dawid Szewczyk
5. Patryk Ćwirzeń
6. Damian Andrzejkiewicz
7. Kamil Andrzejkiewicz
8. Oskar Strzelecki

Trener: Grzegorz Sitarz

fot. Kibice Razem Motor Lublin

Komentarze