piątek, 15 września 2017, 19:20

OSK Efekt Partnerem Wspierającym Motoru Lublin

Kierownik OSK Efekt Karol Ręba oraz Prezes Zarządu Motoru Lublin Leszek Bartnicki (fot. Tomasz Lewtak)

Kierownik OSK Efekt Karol Ręba oraz Prezes Zarządu Motoru Lublin Leszek Bartnicki (fot. Tomasz Lewtak)

Jest nam niezwykle miło poinformować, iż nowym Partnerem Wspierającym Motoru Lublin został Ośrodek Szkolenia Kierowców Efekt.

Umowa, która parafowana została w dniu dzisiejszym przez Kierownika OSK Efekt Karola Rębę oraz Prezesa Zarządu Motoru Lublin Leszka Bartnickiego zapewnia ośrodkowi prawo do posługiwania się tytułem Partnera Wspierającego naszego klubu oraz szereg świadczeń reklamowych.

Na mocy podpisanego dokumentu już niebawem w siedzibie klubu otrzymać będzie można specjalny voucher uprawniający do odebrania 5% zniżki na wybrane usługi realizowane przez OSK Efekt. Co więcej, każda kolejna osoba, która wykupi w OSK Efekt kurs okazując otrzymany w klubie voucher, powiększać będzie kwotę, jaką ośrodek wspierać będzie Motor Lublin! Szczegóły dotyczące akcji podamy już wkrótce.

efektZałożony przez Mariusza Popko w 1995 roku OSK Efekt działa od wielu lat, kształcąc przyszłych kierowców (także zawodowych) i wykwalifikowanych operatorów specjalistycznych pojazdów. Ośrodek wiele lat doświadczeń łączy z umiejętnością podążania za nowoczesnymi rozwiązaniami.

 
 
 
 

Ośrodek Szkolenia Kierowców Efekt w swojej ofercie posiada m.in.:
– kurs na prawo jazdy kat. A, A1, A2, B, C, D, B+E, C+E, T;
– kwalifikację wstępną na przewóz rzeczy i osób;
– szkolenia okresowe dla kierowców zawodowych;
– kurs ADR na przewóz materiałów niebezpiecznych;
– kurs na instruktora nauki jazdy;
– kurs na operatora wózków widłowych.

Wymiernym wynikiem pracy OSK Efekt jest współczynnik zdawalności. Od lat ośrodek znajduje się w czołówce szkół z Lublina. Jest to efekt profesjonalnego przygotowania teoretycznego i praktycznego. Kursanci mogą mieć pewność, że korzystając z nowoczesnej szkoły nauki jazdy zwiększają szanse na zdanie egzaminów już za pierwszym razem!

diagram

– Nasza renoma nie pozwala nam na jakiekolwiek kompromisy – wybierając OSK Efekt masz pewność, że wszystkie kursy będą przebiegać sprawnie, według planu, a każda wątpliwość dotycząca samego egzaminu czy zasad ruchu drogowego będzie rozwiana niezwłocznie. Nasz ośrodek spełnia restrykcyjne kryteria programu SUPER OSK – czytamy na stronie internetowej OSK Efekt – www.oskefekt.lublin.pl.

img-4

Oprócz najnowszych modeli pojazdów, które używane są także podczas egzaminów, ośrodek dysponuje dwoma komfortowymi biurami wraz z centrami szkoleniowymi. Możliwość uczestnictwa w szkoleniach odbywających się w nowoczesnych salach wykładowych, nowe pojazdy szkoleniowe odpowiadające tym z egzaminów oraz wykwalifikowana kadra są gwarancją sukcesu!

item-1
item-5
item-2

OSK Efekt
ul. Leszczyńskiego 15/2
20-069 Lublin

tel: 81 743 61 71
e-mail: biuro@oskefekt.lublin.pl

OSK Efekt na Facebooku

www.oskefekt.lublin.pl

Tagi:
Komentarze