sobota, 16 września 2017, 18:01

Juniorzy młodsi Motoru wiceliderem CLJ U-17

Młodzi Motorowcy w tym sezonie mogą pochwalić się bilansem 4-1-1.W 5. kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-17 zawodnicy Motoru Lublin wygrali na wyjeździe 1:0 z Akademią Piłkarską 21 Kraków. Dzięki trzem punktom młodzi żółto-biało-niebiescy wskoczyli na drugie miejsce w tabeli.

Pomeczowy komentarz trenera Mirosława Komara: – To był mecz na niezłym poziomie piłkarskim. Do 70. minuty mieliśmy całkowitą kontrolę nad grą, dużo sytuacji i strzeliliśmy bramkę. Trochę „wariacka” gra była w ostatnich 10 minutach, rywale obrali taktykę „kopnij biegnij” i zaczęli gonić wynik. W doliczonym czasie gry mieli dwie dobre sytuacje, z których mogli wyrównać. Patrząc na cały mecz, zasłużyliśmy na zwycięstwo, ale końcówkę zagraliśmy gorzej.

Na pozycji wicelidera lublinianie pozostaną przynajmniej do zakończenia niedzielnego meczu Stali Mielec z Juventą Starachowice (godz. 16).

Właśnie z drużyną ze Starachowic nasz zespół zmierzy się w następnej kolejce. Spotkanie odbędzie się w sobotę 23 września o godz. 13 na bocznym boisku Areny Lublin.

Centralna Liga Juniorów U-17 (grupa D) – 5. kolejka | 16.09.2017, godz. 14:30, Kraków
AP 21 Kraków – Motor Lublin 0:1 (0:0)
Groblewski 66′

Motor: Ukalisz (62′ Stępień) – Baryła, B. Zbiciak, P. Zbiciak, Giletycz (79′ Niewęgłowski), Drozd, Groblewski, Sobstyl (70′ Futrzyński), Banach (60′ Rejmak), Serwin (64′ Zając), Babicz (73′ Wisowski)

Żółta kartka dla Motoru: Drozd