niedziela, 17 września 2017, 16:08

Pechowy remis juniorów starszych

Centralna Liga JuniorówJuniorzy starsi Motoru Lublin nie będą miło wspominać niedzielnego spotkania z ŁKS-em Łódź. Podopieczni Tomasza Jasika zremisowali 2:2, choć prowadzili już 2:0. Przez większość meczu grali jednak w osłabieniu po czerwonej kartce Szymona Raka.

Pomeczowy komentarz trenera Tomasza Jasika: – Dostaliśmy kolejną czerwoną kartkę przez nieodpowiedzialne zachowanie. Ostatnio Maks Cichocki w meczu z Cracovią, dziś Szymon Rak. Szymon w biegu walczył o piłkę z rywalem i po chwili go kopnął. Niestety to problem mentalny, chłopcy za bardzo chcą, nie panują nad emocjami. Kartka ustawiła mecz, przez 70 minut musieliśmy grać w dziesięciu. To duże obciążenie dla zespołu. ŁKS dobrze gra w piłkę i wykorzystał nasze osłabienie. Przy wyniku 2:1 mielimy jeszcze okazje żeby zdobyć bramkę i zamknąć mecz, ale się nie udało. Szkoda, że tylko zremisowaliśmy, ale musimy szanować ten punkt i przede wszystkim wyciągnąć wnioski z naszego zachowania.

W 8. kolejce żółto-biało-niebiescy zagrają na wyjeździe z Resovią. Pierwszy gwizdek meczu w niedzielę 24 września o godz. 12.

 
Centralna Liga Juniorów (grupa wschodnia) – 7. kolejka | 17.09.2017, godz. 13:00, boczne boisko Areny Lublin
Motor Lublin – ŁKS Łódź 2:2 (2:0)
Jaśkiewicz 4′, Tkaczuk 7′ (k.) – ? 51′, ? 80′ (k.)

 
Motor: Andrzejkiewicz – Florek (90′ Kopyciński), Kożuchowski, Dobrzyński, Kraśniewski, Buczek, Kłos (85′ Bonat), Jaśkiewicz (60′ Dusiło), Tkaczuk, Rak, Pryliński (46′ Pęcak)

Żółte kartki dla Motoru: Buczek, Dobrzyński, Kożuchowski

Czerwona kartka: Szymon Rak (20. minuta – za niesportowe zachowanie)

Komentarze