wtorek, 19 września 2017, 19:15

Motor rozpoczyna grę w Pucharze Polski. Pierwszym rywalem Stal Poniatowa

Tak w maju Motorowcy cieszyli się ze zdobycia Pucharu Polski na szczeblu Lubelskiego ZPN (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Tak w maju Motorowcy cieszyli się ze zdobycia Pucharu Polski na szczeblu Lubelskiego ZPN (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W środowe popołudnie Motor Lublin rozpocznie grę w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu Lubelskiego ZPN. Pierwszą przeszkodą na drodze do finału będzie zespół Stali Poniatowa.

Drużyna Motoru Lublin zmagania w Pucharze Polski na szczeblu Lubelskiego ZPN rozpocznie od fazy ćwierćfinałowej. Sierpniowe losowanie par 1/4 finału skojarzyło żółto-biało-niebieskich z występującą w klasie okręgowej Stalą Poniatowa. Spotkanie, które zadecyduje, która z drużyn awansuje do półfinału rozgrywek rozegrane zostanie jutro (środa, 20 września br.) o godzinie 16:15 na stadionie w Poniatowej.

 
Droga Stali Poniatowa do ćwierćfinału:
I runda: Draco Kowala – Stal Poniatowa 1:8
II runda: KS Drzewce – Stal Poniatowa 3:4 pd.
III runda: Świdniczanka Świdnik Mały – Stal Poniatowa 1:3 pd.

 
Wszystkie mecze ćwierćfinałowe Pucharu Polski na szczeblu Lubelskiego ZPN odbędą się jutro (środa, 20 września br.) o godzinie 16:15. Zwycięzca spotkania pomiędzy Motorem a Stalą Poniatowa w półfinale rozgrywek zmierzy się z wygranym meczu POM Iskra Piotrowice – Powiślak Końskowola.

 
1/4 finału:
Stal Poniatowa – Motor Lublin
Lewart Lubartów – Avia Świdnik
POM Iskra Piotrowice – Powiślak Końskowola
Victoria Rybczewice – Górnik II Łęczna

1/2 finału:
Stal Poniatowa/Motor Lublin – POM Iskra Piotrowice/Powiślak Końskowola
Lewart Lubartów/Avia Świdnik – Victoria Rybczewice/Górnik II Łęczna

 
Relację tekstową z meczu Stal Poniatowa – Motor Lublin śledzić będzie można na naszym profilu na Twitterze: https://twitter.com/MotorLublinSA.

Komentarze